Siostry Jenner z Tygodnia Mody w Mediolanie przeniosły się do Paryża. Właśnie z tej okazji, Kylie, najmłodsza z Kardashianek podziwiała z pierwszego rzędu Kendall, która zamknęła pokaz kolekcji SS24 marki Schiaparelli.

Na tę okazję Kylie wybrała zjawiskową, ale bardzo obcisłą suknię z kryształkami, która podkreśliła jej figurę.

To kolejny raz, kiedy Kardashianki nawiązują do kultowych stylizacji Marilyn Monroe. Przypomnijmy, na Met Gala 2022 Kim Kardashian miała na sobie kreację, w której kultowa aktorka zaśpiewała “Happy Birthday Mr. President” prezydentowi Johnny' emu F. Kennedy'emu. Amerykanka usłyszała wówczas wiele słów krytyki, bo ta suknia jest aktualnie eksponatem w muzeum. 

Zobacz: Kim Kardashian na Met Gala 2022 w sukni Marilyn Monroe. Gwiazda wystąpiła w kreacji należącej do legendarnej aktorki.

Sięgający do archiwum starego Hollywood look Kylie Jenner miał głęboki dekolt i charakterystyczne wycięcie na piersi przypominające dziurkę od klucza. Skąd ten symbol? To znak rozpoznawczy domu mody Schiaparelli. Ten look zaprojektował Daniel Roseberry w ramach ostatniej kolekcji haute couture. Całą stylizację Jenner dopełniła złotą torebką i czółenkami z prześwitującymi palcami.

W temacie stylizacji Kylie pojawia się wiele komentarzy, często negatywnych. Jednak tej z pokazu Schiaparelli nie można odmówić luksusu, elegancji i blasku. Gwiazda wyglądała zjawiskowo i sprawiła, że zaczęliśmy odliczać dni do noworocznej zabawy.