Kostiumy gwiazd na Halloween 2022: Kylie Jenner

"HAPPY HALLOWEEKEND" napisała na swoim Instagramie Kylie Jenner, publikując zdjęcie w sepii, na którym pozuje jako... narzeczona Frankensteina. Gwiazda była ubrana w suknię z cieniutkich bandaży oraz miała nawet fryzurę jak bohaterka słynnego filmu - falowane i postawione wysoko włosy z białymi pasemkami po bokach - oraz makijaż z mocno podkreślonymi brwiami, które były wywinięte do góry, ciemnymi ustami i namalowanymi szwami.

Kylie Jenner pozuje w halloweenowym przebraniu w wannie Hailey Bieber>>

To jedna nie wszystko: oprócz zdjęcia z przypięciem do drewnianego łóżka, na którym bohaterka została ożywiona, Jenner pokazała serię fotografii imitujących sceny ze starego horroru.

Niektóre z nich były portretami, inne był już bardziej zmysłowe i w charakterystycznym stylu celebrytki. Na koniec Kylie Jenner pokazała krótki film z postawania halloweenowej sesji zdjęciowej, na którym pozuje jak Elsa Lanchester w swojej słynnej aktorskiej roli w latach 30. Miała na sobie też trzy różne stylizacje, w tym suknię Entire Studios czy projekty REN HAIXI i Peet Dullaert oraz specjalnie uszytą na tę okazję kreację Jean-Paul Gaultier by Glenn Martens.

Posty gwiazdy w social mediach wzbudziły mnóstwo emocji fanów, którzy nie kryli słów zachwytu. "Królowo, wygrałaś", "Wow, to jest takie dobre", "Kylie! To wspaniałe", "KYLOWEEN. Jesteśmy gotowi!" pisali fani i przyjaciele celebrytki. Jak dokładnie wyglądała Kylie Jenner na Halloween 2022? Całą sesję zdjęciową przed najmroczniejszą imprezą w roku w domu Kardashian-Jenner możecie zobaczyć na Instagramie gwiazdy. 

Kim Kardashian zmieniła swój dom w scenografię jak z horrorów>>