Pełnia Księżyca w Strzelcu nadejdzie 23 maja 2024, posyłając w naszą stronę falę przygody. Zachęci nas do szukania radości, zamiast traktowania wszystkiego na poważnie. Przypomni, że życie polega na doświadczeniu każdej emocji. Optymistycznie nastawi nas na przyszłość. Tam, gdzie wcześniej pojawiały się przeszkody lub odbijaliśmy się od zamkniętych drzwi, teraz ujawni się nowa droga naprzód.

Pełnia Księżyca w Strzelcu 2024

Aby ujarzmić energię tej fazy, praktykujmy wdzięczność. Im bardziej skupimy się na darach losu i obfitości wokół nas, tym szybciej poczujemy korzyści płynące z pełni. Oto przypomnienie, by świętować wszystko, co poprawia nasze samopoczucie. Oddajmy się zabawie. Pozwólmy sobie przeżyć jakąś przygodę. Spróbujmy nowych rzeczy, spotkajmy się z przyjaciółmi i zróbmy to, co rozpala nasze pasje. Dostrójmy się do energii Strzelca, pamiętając, że życie to nie tylko ciężka praca. 

W pełni Strzelca uczyń radość swoim priorytetem. To uczucie zacznie w Tobie ewoluować i poprowadzi Cię w nowym kierunku. 

Czy w Twoim życiu jest coś, co sprawia, że czujesz się jak dziecko stawiające pierwsze kroki? A może masz wrażenie, że błądzisz, bo jeszcze nie znasz właściwego kierunku? Ta pełnia księżyca zachęci nas do pokonania przeszkód. Znajdźmy w sobie odwagę, by rzucić wyzwanie temu, w co wierzymy. Nadszedł czas, aby przejść do kolejnego etapu ewolucji naszych dusz.

Majowa pełnia księżyca nam wszystkim oferuje poprawę sytuacji, jeśli zdobędziemy się na mocny krok. Albo otrzymamy wspaniałą szansę, albo coś osiągnie punkt kulminacyjny. Jedno jest pewne. To zjawisko pomoże nam spełnić nasze marzenia. Odważmy się więc mierzyć wysoko. Niech światło Księżyca wskaże nam drogę.

Aktywność Neptuna napędzi marzenia

W pełni Strzelca Neptun stanie się aktywny. Ilekroć energia tej planety jest silna, należy zaufać swoim instynktom. Wsłuchajmy się w głos intuicji. Szczególnie jeśli w naszym życiu jest coś, od czego trzeba na dobre się uwolnić. Pozytywne wpływy Księżyca w pełni otworzą przed nami nowe drzwi.

Bycie wdzięcznym za wszystko, co masz, podnosi wibracje i pozwala spojrzeć na życie z  pozytywnej strony.

Jeśli przeżywasz trudności, sprawdź, czy możesz wyrwać się z tego stanu. Zrób sobie przerwę. Znajdź czas na przyjemności. Uczyń radość swoją intencją i podziwiaj, jak zmienia się Twoja sytuacja. Pełnia Księżyca to szansa, aby coś zakończyć. Neptun nakazuje zaufać przeczuciom. To nic, że jeszcze nie znasz wszystkich faktów. Nie potrzebujesz ich, gdy w grę wchodzi Neptun. Po prostu zaufaj swojej intuicji.