Trendy na jesień-zimę 2018/2019? Wybiegi najważniejszych pokazów mody i zdjęcia street fashion nie pozostawiają wątpliwości: najważniejsze są kurtki oraz płaszcze i to na nich powinniśmy skupić swoją uwagę. Nie chodzi tylko o kwestie praktyczne (najbliższe miesiące będą w końcu naprawdę zimne) - to właśnie okrycia wierzchnie są najbardziej widoczne i dają szerokie pole do popisu. Wie o tym doskonale Mango, dlatego marka najgorętsze trendy sezonu serwuje nam właśnie w postaci sztucznych futer, płaszczy w kolorach ziemi lub w zwierzęce motywy, form oversize, wygodnych kurtek i kraciastych okryć.

Z jednej strony bardzo bazowe - granatowy płaszcz, który pasuje do basicowych ubrań (klasycznych dżinsów, dużych swetrów i czarnych mokasynów) i sportowa puchówka w czerwonym kolorze, która wylansowana została przez Balenciagę i od tej pory stała się obiektem pożądania każdej modelki. Swobodne kroje i oversize, które też znajdziemy w Mango, pozwalają ubierać się warstwowo i są jedną z najlepszych opcji na bardzo mroźne dni. Ale to nie wszystko - nie brakuje sztucznych futer i płaszczy o fakturze misia, zwierzęcych printów, które kochaliśmy latem i równie chętnie nosimy jesienią i zimą. Dużo jest też różnych oblicz kraty: kojarzy się ze Szkocją oraz skandynawskimi drwalami i jest absolutnym hitem tego sezonu. Jej fanką jest chociażby jedna z najpopularniejszych Brytyjek w świecie mody, czyli Alexa Chung. 

Wybraliśmy dla was aż piętnaście najpiękniejszych płaszczy i kurtek z nowej kolekcji Mango. Zobaczcie, które szczególnie zwróciły nasza uwagę!

GALERIA: Najpiękniejsze kurtki i płaszcze z Mango>>