#1
KafarnaumDo kin wchodzi najnowszy film libańskiej reżyserki Nadine Labaki, "Kafarnaum". Bohaterami są mieszkańcy slumsów w Bejrucie, głównym - dwunastoletni Zejn, który odbywa przedziwną podróż przez miasto w poszukiwaniu własnego miejsca, po drodze spotykając ludzi, którzy zmienią jego życie. Film też zmienił życie grających w nim aktorów, w większości naturszczyków, których specjaliści od castingu szukali na ulicach miasta. Ale to już zupełnie inna historia...

#2
Córka treneraW pierwszy marcowy weekend będziemy z kolei oglądać "Córkę trenera". To nowy film w reżyserii Łukasza Grzegorzka, kino drogi, opowieść o młodej tenisistce, która z łatwością wygrywa kolejne turnieje i jej ojcu - trenerze. Wywiad z grającą główną rolę Karoliną Bruchnicką w najnowszym wydaniu ELLE. 

#3
Noc oscarowaNajbliższy weekend zakończy wielka oscarowa gala. W Canal+ będzie można oglądać nie tylko samą ceremonię, ale też poprzedzający ją "czerwony dywan". Canal+ jest koproducentem "Zimnej wojny", która powalczy o statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej w trzech kategoriach. Trzymamy kciuki do białości! 91. ceremonia wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego.