Simple is back! 

I rozkochuje w sobie minimalistki z całego świata. Tę oryginalną, naczelną minimalistkę Instagrama, zauroczyła jako pierwszą. Twarzą kampanii marki została Linda Tol. Holenderka jest jedną z największych współczesnych ikon stylu. Znana z bloga "I belive in pink" influencerka do mody podchodzi jednak bardzo praktycznie i po mistrzowsku łączy naturalne kolory z nowymi trendami oraz wyrafinowanym minimalizmem.

"Ja wcale nie lubiłam koloru różowego! W tej nazwie chodziło o podejście do życia" - śmiała się Tol w rozmowie z ELLE.pl. O początkach w branży, wyzwaniach, które przyniosło za sobą macierzyństwo oraz współpracy z marką Simple influencerka opowiedziała nam podczas swojej wizyty w Warszawie. 

"Myślę, że z biegiem lat mój styl stał się prostszy, ale też bardziej wyrafinowany. Teraz znacznie chętniej inwestuję w ponadczasowe elementy, które mogę nosić częściej i znacznie dłużej. Im starsza jestem, tym lepiej znam również moją osobowość, a co za tym idzie, bardziej rozumiem czym jest mój styl."

Tłumaczy Linda, a następnie dodaje: "Karierę zaczęłam jakoś 10 lat temu. Na początku ubierałam się bardziej kolorowo i wzorzyście. To, w czym czuje się najbardziej komfortowo, znalazłam później. Teraz moja szafa składa się z ponadczasowych, prostych, ale wyszukanych elementów [...] Nie lubię udzielać modowych rad - mogę jedynie inspirować moich obserwatorów. Uważam, że żadnej stylizacji nie powinniśmy zwyczajnie kopiować. W modzie chodzi przecież o to, aby ją przetwarzać i odkrywać na nowo we własny sposób." 

Simple wiosna-lato 2022

"Debiutancka" kolekcja marki zachwyca różnorodnością minimalistycznych form i genialną jakością materiałów. Dzianinowe topy, sukienki i body trzymają sztywną formę, pięknie opinając sylwetkę i jednocześnie podkreślając jej kształt detalami "cut out" w talli, na biodrach oraz na plecach. Wchodzące w skład kolekcji surowe garnitury zostały wykonane m.in. z mięsistej wełny jagnięcej - są tak uniwersalne, a jednocześnie tak wyrafinowane, że zostaną z nami na zawsze. 

PS Jeden z nich Linda ma na sobie w wideo poniżej

W nowej odsłonie Simple nie zabrakło również charakterystycznego dla poprzednich kolekcji marki odcienia cytryny, który stanowi silny akcent całej kolekcji mocno wyróżniając się na tle kolorów ziemi. Krzykliwy neon pokrywa m.in. plisowane spódnice i akcesoria (apaszki i chusty). Nasz ulubieniec? Denimowy komplet z dzwonami i kurtką typu "crop" robi piorunujące wrażenie. Jest na tyle sztywny, że pięknie trzyma formę i na tyle miękki, że zapewnia pełen komfort noszenia.

Pełna kolekcja marki Simple dostępna na stronie modivo.pl