Pięć dni specjalnych atrakcji dla miłośników mody, urody i designu: rabaty w salonach w Galerii Mokotów, bezpłatne porady stylistyczne i urodowe, panele dyskusyjne i warsztaty będą na Was czekać już od 4 października. Powód? Kolejna edycja Szaleństwa Zakupów. 

10 kultowych kosmetyków z rabatem do -50%, które warto upolować podczas Szaleństwa zakupów 2019

Najpiękniejsze rzeczy do domu ze zniżką Szaleństwa Zakupów>>

Szaleństwo zakupów 2019: 10 modnych rzeczy na jesień, które kupicie w obniżonych cenach>>

Szaleństwo Zakupów to jednak nie tylko weekend zniżek. Razem z Galerią Mokotów przygotowaliśmy dla Was kreatywne warsztaty. Co czeka nas w przyszłym tygodniu? Zobaczcie.

#dajkawiedrugieżycie: warsztaty kosmetyków DIY z kawy

07.10.19 (poniedziałek 16.00- 17.20, 17.30- 19.00)

Etno Cafe we współpracy z Organique przygotowało dla Was specjalny zestaw DIY - zrób to sam. Dzięki niemu przygotujecie naturalny kawowy peeling - zero waste - z fusów z porannej kawy. Podczas warsztatów #dajkawiedrugieżycie duet trenerów: Natalia Borucka (Organique) oraz Karol Przesmycki (Etno Cafe) przedstawią Wam, jak połączyć świat kawy i kosmetyków. Przejdziemy wspólnie drogę od zaparzenia kawy wybraną metodą po zrobienie peelingu kawowego.

Happy Food: warsztaty kulinarne

08.10.19 (wtorek 16.00- 17.20, 17.30- 19.00)

Co jeść, aby poprawić sobie nastrój - zwłaszcza teraz, gdy jesień zapowiada się smutno i szaro? Zdrowe odżywianie nie jest trudne. Wystarczy wiedzieć, które składniki nam służą i dlaczego. Proste przepisy połączone z lekkostrawną wiedzą z zakresu medycyny i psychologii pomogą Wam zmienić podejście do jedzenia oraz odnaleźć szczęście w kuchni i poza nią. Warsztaty kulinarne poprowadzi Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno stanowić źródło zdrowia oraz przyjemności. Nasza ekspertka zaprezentuje składniki i dania, które mają bezpośredni wpływ na to, jaki mamy nastrój. Podpowie, co jeść, aby poprawić sobie nastrój.

Instagram: warsztaty fotograficzne

09.10.19 (środa 16.00- 17.20, 17.30- 19.00)

Jak utrzymać spójność profilu na Instagramie i tworzyć interesujący content, który zaciekawi i przyciągnie odbiorców? Na warsztatach z fotografii instagramowej dowiecie się wszystkiego na temat obróbki zdjęć, aplikacji przyjaznych Instagramowi oraz hasztagów, dzięki którym Wasz profil zobaczy szerokie grono osób. W drugiej części czeka Was warsztat praktyczny - wybór dodatków i tworzenie własnych kompozycji flat lay z magazynem ELLE. Warsztaty poprowadzi Aleksandra Zawadzka, redaktorka ELLE.pl. 

Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów: weekend zniżek i spotkania z inspirującymi kobietami. Co będzie się działo?>>

Co zrobić, aby wziąć udział w warsztatach Szaleństwa Zakupów? Na spotkania trzeba się zapisać poprzez poniższy formularz - warsztaty są zupełnie bezpłatne, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdego dnia spotkamy się w dwóch grupach po 15 osób. Zapisy: czas, start! 

Więcej informacji na temat Szaleństwa Zakupów w Galerii Mokotów znajdziecie na stronie www.szalenstwozakupow.plwww.galeriamokotow.pl oraz na naszym Facebooku.