Znaki zodiaku, które zawsze się kłócą:

Panna i Strzelec 

Niepokorny Strzelec zawsze robi to, na co tylko przyjdzie mu ochota. Metodyczna Panna jest z kolei ostrożna. Nie podejmuje żadnych spontanicznych działań, dopóki nie przemyśli każdego "za i przeciw". Podczas gdy oba te znaki są znane ze swojej zdolności szybkiej adaptacji, impulsywność Strzelca działa Pannie na nerwy. I vice versa, gdyż ognisty Łucznik nie znosi, kiedy ktoś krytykuje jego życie.

Baran i Byk

Barana i Byka cechuje silna wola oraz wygórowane ambicje. Jednak owe cechy nie wystarczą do nawiązania porozumienia. Ten pierwszy znak ognia działa impulsywnie, bo wierzy w to, że w życiu może wszystko. Z kolei Byk, istota ziemska, porusza się powoli, budując pod sobą stabilne fundamenty. Oboje szybko tracą cierpliwość i wystawiają do siebie rogi. 

Rak i Waga

Rak lubi ludzi, którzy są lojalni i potrafią ukoić jego emocje. Podczas gdy harmonijna natura Wagi uspokaja rozedrganego Raka, ten znak powietrzny z równą troską traktuje wszystkie inne osoby. To może wzbudzić w Krabie nieufność, a w efekcie doprowadzić do wielkiego konfliktu. Ta dwójka ma odmienne podejście do relacji. Kilka spięć i oba znaki się do siebie zdystansują. 

Byk i Strzelec

Relacja Byk-Strzelec to żmudna walka, ponieważ te dwa znaki mają odmienne potrzeby i oczekiwania od życia. Podczas gdy Byki często stawiają na pierwszym miejscu zakładanie rodziny, Strzelcy są zwykle napędzani podróżami, by odkrywać nowe horyzonty. Pomiędzy tą dwójką brakuje zaufania. Do zgrzytu doprowadza różnica temperamentów.

Bliźnięta i Koziorożec

Sposób, w jaki Bliźnięta i Koziorożec odbierają świat, nie może bardziej się od siebie różnić. Powściągliwy Kozioł przywiązuje dużą wagę do zasad moralnych i pracy, podczas gdy hałaśliwe Bliźniaki zawsze wybierają drogę na skróty. Gdy się spotkają, najpewniej od razu zadziałają sobie na nerwy. Każdy z nich reprezentuje odmienny system wartości. 

Znaki zodiaku, z którymi lepiej nie randkować w 2021 roku >>

Baran i Skorpion

Skorpion i Baran to namiętne znaki, które mogą szybko wdać się w płomienny romans. Niestety, obydwoje są też konkurencyjni, apodyktyczni oraz skupieni na sobie. Początkowy silny popęd seksualny ustąpi walce o władzę w relacji. Rogacz spróbuje zdominować Skorpiona, a ten będzie skuteczni opierać się kontroli.

Lew i Panna

Lew i Panna nie mają cech wspólnych, poza tym, że oboje są dumni. Jedno działa drugiemu na nerwy, a to krytyką, a to arogancją. Skromna Panna nie może udźwignąć ekstrawaganckich zachowań Lwa. Spróbuje ugasić jego temperament słowami ostrej, lecz prawdziwej krytyki. Osąd to coś, czego "król dżungli" na pewno nie przyjmie ze spokojem. 

Strzelec i Koziorożec

Stoicki Koziorożec nie będzie wiedział, co zrobić z chaotycznym Strzelcem. Łucznik przeciwstawia się rutynie, kierowany pragnieniem doświadczania nowych rzeczy. Z kolei Kozioł rozwija się dzięki codziennym obowiązkom i przewidywalności. Jego realizm z całą pewnością wypali niepoprawny optymizm Strzelca.

Rak i Wodnik

Wodnik jest analityczny, niezależny i pozbawiony głębszych uczuć, podczas gdy Rak to duży mięczak, przeżywający każdą sytuację. Osoby urodzone pod znakiem Wodnika czują się dobrze w towarzystwie ludzi pewnych siebie. Zodiakalny Rak wybiera bezpieczeństwo i kogoś, z kim stworzy emocjonalną więź. Pomiędzy tą dwójką może dojść do zgrzytu już od pierwszej wymiany zdań. 

Bliźnięta i Panna

Bliźnięta i Panna to świetni rozmówcy, mający wiele wspólnych tematów. Niestety, dobroduszne Bliźniaki mogą nie przełknąć słów krytyki Panny. W życiu kierują się optymizmem, a każdą decyzję podejmują impulsywnie. Co innego zodiakalna dziewica, która porusza się w tempie Ziemi i nie widzi światełka na końcu tunelu. Rzadko się zdarza, aby ta bitwa kończyła się happy endem