Kto wygra Top Model 3? Zdecydują SMSy widzów

Media społecznościowe najlepiej oddają nastroje społeczne, prognozują popularność i dają wyobrażenie o sympatii fanów. Coraz częściej w rankingach popularności modelek liczy się nie tylko ilość prestiżowych kontraktów czy przebytych kilometrów wybiegu, ale także ilość fanów na Twitterze i Facebooku. Czy w ten sposób dowiemy się, kto wygra Top Model 3? Przygotowaliśmy mały ranking finalistek - co ciekawe, najwyższe dziewczyny pozostają w tyle za koleżankami z gorszymi warunkami fizycznymi.

Ranking popularności Top Model 3:

  1. Zuzanna Kołodziejczyk: 189 tysięcy fanów na FB, ponad 16 tysięcy obserwujących na Instagramie
  2. Marcela Leszczak: ponad 53 tysiące fanów na FB, 8 tys. obserwujących na Instagramie
  3. Klaudia Strzyżewska: prawie 30,5 tys. fanów na FB, prawie 3,5 tys. obserwujących na Instagramie
  4. Renata Kurczab: prawie 13,5 tysiąca fanów na FB, Instagram: brak danych

Wygląda na to, że typowana do zwycięstwa w Top model 3 i najlepiej przygotowana do zawodu Renata nie ma szans w walce o SMSy internautów. Większą sympatię wśród nich zdobyły otwarta i zawsze uśmiechnięta Zuza oraz wyjątkowo pewna siebie Marcela. A może czeka nas niespodzianka? I tak najważniejsze starcie czeka dziewczyny po programie. Która będzie chodzić po wybiegach, a która zostanie tylko celebrytką jednego sezonu?

Komu kibicujecie w finale Top Model 3?

Zobaczcie prywatne zdjęcia uczestniczek programu >>

 

AKTUALIZACJA

Top Model 3 została Zuzanna Kołodziejczyk, dziewiętnastolatka z Poznania. Relacji z finału szukajcie jutro w ELLE.pl, a już teraz zdjęcia znajdziecie na naszych profilach:

FB

Instagram