Sprawdzenie dopasowania zodiakalnego zazwyczaj opiera się na trzech znakach - słońca, księżyca i znaku wschodzącym. Jeśli nie znamy godziny urodzenia swojej lub swojego partnera, mamy nikłe szanse prawdziwie ocenić miłosną kompatybilność. Co innego, kiedy pod uwagę weźmiemy daty urodzenia oraz zsumowane z nich liczby Drogi Życia. Wtedy otrzymamy jasny wgląd w osobowości i pragnienia obojga kochanków. Gdy twój wynik to Siódemka, oznacza to, że jesteś duchowym wędrownikiem, którego pociągają tajemnice życia. Otrzymałaś dar wyostrzonej intuicji. Masz wysoce analityczny umysł. Twoja numerologiczna podróż wymaga wolności i czasu na pracę ze swoim wnętrzem. 

Droga Życia 7 jest skierowana do wewnątrz, na duchowe prawdy i samorozwój. 

Dobrze, kiedy ścieżka Siódemki przecina się z osobami, które zachęcają ją do rozwoju i stwarzają przestrzeń na robienie własnych rzeczy. Siódemki są wysoce niezależne, dlatego wymagają swobody. To może stanowić problem dla bardziej ugruntowanych liczb. Przykładowo, Droga Życia 3 lub 6 napotka komplikacje z Siódemką, ponieważ oczekuje nieustannych interakcji, aby czuć się połączonym ze swoim partnerem. Związek z tymi liczbami zniewoli 7. Numerologia partnerska podpowiada, z jakimi cyframi ma największe szanse.

Numerologia - którą liczbą jesteś? >>

Numerologia partnerska 7 i 4

Droga Życia 7 jest tak uduchowiona, że aż oderwana od rzeczywistości. Praktyczna Czwórka pomoże jej się uziemić. Oto solidny, pracowity partner, który zrozumie potrzeby liczby 7. Jest inteligentny, dlatego od razu nawiąże z nią głębokie połączenie. Z czasem miłość dwóch wielkich umysłów przerodzi się w trwałą więź emocjonalną. Czwórki mają wiele pasji, toteż rozumieją potrzebę przestrzeni Siódemki. Nie będą dla niej przeszkodą na ścieżce do samorozwoju. Fundamentem tej numerologicznej relacji jest mentalna zgodność obu tych cyfr. Myślą w logiczny sposób i wspólnie budują swój wymarzony świat. 

Numerologia partnerska 7 i 9

Osoby naznaczone Drogą Życia 7 powinny kierować się intuicją i doszukiwać się głębszego sensu w tym, w co wkładają swoją energię. Uduchowiona, zorientowana na służbę Dziewiątka doskonale zrozumie ich cel. Będzie stymulować umysł liczby 7, zachęcając ją do pracy humanitarnej. Z łatwością wydobędzie z niej najlepszy cechy i zainspiruje do dalszego rozwoju. Dziewiątka nie będzie też mieć nic przeciwko Siódemce podążającej własną ścieżką. Ma wystarczająco dużo własnych projektów. Związek 7 z 9 to wspaniałe partnerstwo, które nigdy nie siedzi bezczynnie. 

Numerologia partnerska 7 i 5

Jeśli Droga Życia 7 szuka dobrej zabawy, 5 będzie dla niej najlepszym wyborem. Piątka kocha różnorodność, wolność, podróże oraz wszystko, co przynosi przyjemność. Przygodowa osobowość tego partnera przez nowe doświadczenia poszerzy umysł uduchowionej Siódemki. Ta z kolei da wiele przestrzeni Piątce, która bardzo ją ceni. Ci kochankowie nie będą mieć problemu z jasnym wyrażaniem swoich pragnień. Jednak Piątka to wolny duch numerologii, a Siódemka miewa problemy z zaufaniem. Akty zazdrości będą nieuniknione, dopóki obydwoje nie uwierzą w swoją miłość. Ważne, by ta para już na starcie ustaliła swoje granice. Dzięki temu zaczną wspólnie budować solidne fundamenty na przyszłość. 

Kto pasuje do numerologicznej 9? >>