Ostatnio spodobał wam się sposób koloryzacji włosów stworzony przez Megan Ilene Martinez - stylistkę fryzur pracującą na co dzień w Kalifornii. Ilene Martinez wymyśliła fryzurę z efektem "Smoked Marshmallow". Włosy przywodzące na myśl opiekane słodkie pianki fryzjerka uzyskuje za pomocą trzech różnych brązowych farb i jednego jasnego tonu, który nakłada głównie na końcówki (zobaczcie>>>). 

Na jej instagramowym profilu @hairbymegaria wypatrzyłyśmy także inny ciekawy kolor włosów, który ma szansę stać się równie popularny w 2019 roku. Chodzi o chłodny odcień blondu, który dodatkowo ma srebrno-szary połysk. To wszystko zasługa kilku odcieni farb i specjalnego tonera - to właśnie on nadaje włosom "księżycowy blask". Megan Ilene Martinez do koloryzacji używa produktów marki Redken. By włosy były błyszczące i wyglądały zdrowo, stosuje także specjalne maski i odżywki.

Czytaj też: Modne fryzury: wiosna-lato 2019 >>>>

Podobny kolor włosów na 2019 rok lansowały na swoich wybiegach takie domy mody jak m.in.: Y Project, Y3 czy Yohji Yamamoto. Styliści fryzur pracujący przy pokazie Giambattista Valli "księżycowy blond" dodatkowo podkręcili nakładając na włosy modelek połyskujący brokat i farbując ich końcówki na biało. 

Fryzura z pokazu Giambattista Valli / Imaxtree

Czytaj także: Modne fryzury: kolory włosów na wiosnę 2019 >>>