ELLE Book Club x COSTA COFFEE: 

Już niejednokrotnie zdarzało nam się polecać biografie. Wśród nich były zarówno te opowiadające o życiu francuskich projektantów i projektantek, fantastycznych kobiet, jak i naszych ulubionych, rock'n'rollowych muzyków. Nie ukrywamy, że ten rodzaj literatury jest nam zdecydowanie najbliższy. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym nieustannie poszukujemy inspirujących rozmówców, niedoścignionych autorytetów czy po prostu ciekawych ludzi. A że nie wyobrażamy sobie lektury bez kawy, to do najnowszych odcinków zaprosiliśmy COSTA COFFEE, w ofercie której pojawiła się ostatnio seria wariantów kaw w wersji do domu. Przychodzimy dziś więc z poleceniami zarówno dla moli książkowych, jak i dla kawoszy. Swoje ulubione biografie przygotowały dla Was Marta Rudowicz, redaktor naczelna magazynu ELLE, Aleksandra Charzewska, redaktorka projektów specjalnych ELLE.pl i redaktorka działu urody ELLE, Agnieszka Zygmunt. Razem z COSTA COFFEE zapraszamy na najnowszy ELLE Book Club

Nowy format ELLE Book Club postanowiłyśmy wykorzystać nie tylko do pokazywania zawartości naszych biblioteczek, ale także do przybliżenia tego, jak czytamy i spędzamy czas z książką. Niektórzy z nas szukają godnych polecenia pozycji z poziomu ulubionego fotela, a inni pod kocem, na miękkiej sofie. Jeśli jest coś, co łączy nasze czytelnicze upodobania, to jest to z pewnością towarzysząca każdej lekturze kawa. Pijemy ją na różne sposoby i często w różnych porach dnia. Przy książce? Zawsze.  

Wychodząc z takiego założenia i podpytując poszczególne redaktorki o ich kawowe nawyki dostrzegłyśmy, że o kawie rozmawia się tak, jak o książkach - z ekscytacją, z poruszeniem i ze szczegółami. Podczas tworzenia pierwszego odcinka ELLE Book Club towarzyszyła nam autorska mieszanka COSTA COFFEE Signature Blend – ciemno palona. Polubią ją osoby ceniące intensywny smak. Signature Blend – ciemno palona doskonale skomponowała się z autentycznymi, emocjonującymi biografiami z dzisiejszego wydania ELLE Book Club. Jak ją serwowałyśmy? Małą czarną, ze spienionym mlekiem, z cukrem, a także w wersji zimowej, z korzennymi przyprawami. Zapach w redakcji był nie do opisania.  

Teraz Wy zaparzcie ulubioną kawę i zostawcie komentarz pod tym artykułem - czekamy na Wasze refleksje i spostrzeżenia. Z ELLE Book Club tradycyjnie wracamy za tydzień!