ELLE Book Club x COSTA COFFEE: 

Rozmawialiśmy już o biografiach i o książkach kulinarnych, więc przyszedł czas na literackie "poprawiacze humoru". Wiecie, że uwielbiamy książki, które wzruszają i otwierają oczy. Równie często sięgamy po te, które bawią nas do łez. Właśnie o nich opowiemy Wam w ramach najnowszego odcinka ELLE Book Club x COSTA COFFEE. Ulubione tytuły, które poprawiają humor nawet w najbardziej pochmurne, deszczowe dni przygotowali dla Was: Marta Rudowicz, redaktorka naczelna magazynu ELLE, Marta Szarejko, redaktorka współpracująca oraz Marcin Świderek, szef działu mody magazynu ELLE.

Idąc tropem poprawiaczy nastroju, podczas nagrywania odcinka szybko przenieśliśmy się do kuchni, aby zaparzyć naszą ulubioną kawę. Na nasz nastrój wpływa zbawiennie nie tylko kawa przygotowana z dobrej jakości ziaren, ale też sam proces jej parzenia. Jedno i drugie idealnie rozchmurza nasze myśli.

Przy realizacji materiału towarzyszyła nam COSTA COFFEE The Bright Blend o średnim stopniu wypalenia z kolekcji kaw do domu. To łagodna w smaku mieszanka arabik z różnych regionów. The Bright Blend w formie "małej czarnej" charakteryzuje się ciekawym połączeniem delikatnych i słodkich smaków, a gdy dodacie do niej spienione mleko, poczujecie pyszny, miodowy smak.

Teraz Wy zaparzcie ulubioną kawę i zostawcie komentarz pod tym artykułem - czekamy na Wasze refleksje i spostrzeżenia. Z ELLE Book Club tradycyjnie wracamy za tydzień!