Naturalnie grube, długie i mocne rzęsy to cecha, którą obdarowanych jest niewiele kobiet. Większość z nas raczej narzeka na krótkie, cienkie i wypadające włoski, a niektóre wręcz nie wyobrażają sobie życia bez doklejania tych sztucznych. Tyle, że jest to rozwiązanie na krótką metę – doczepiane rzęsy bardzo szkodzą tym naturalnym i jeszcze bardziej nasilają ich wypadanie. Z kolei tusze są nietrwałe i trzeba codziennie je aplikować. Istnieje coś lepszego, co daje trwałe efekty na długo: odżywka do rzęs. Ta od marki Orphica zbiera setki dobrych opinii, które zdają się potwierdzać jej rewelacyjne działanie. Jeśli marzysz o długich, gęstych jak baldachimy rzęsach, nie zaszkodzi samej się o tym przekonać – tym bardziej, że tylko teraz upolujesz Realash 30% taniej.

Jak działa odżywka Realash?

Za działanie serum do rzęs Realash odpowiada bezpieczna substancja Biotinoyl Tripeptide-1, która wzmacnia włókno i mieszek włosa, a także kompleks roślinny: naturalne ekstrakty z lnu i kwiatów nagietka oraz przywracający elastyczność skrzyp polny i przeciwzapalny tatarak. Dzięki nim odżywka jest bezpieczna nawet dla wrażliwych oczu i dodatkowo pielęgnuje rzęsy.

Jakie efekty daje odżywka Realash?

Według przeprowadzonych badań okulistycznych i dermatologicznych serum daje pierwsze efekty po 21 dniach, ale pełny rezultat widoczny jest po 30-dniowej kuracji. Po tym czasie rzęsy powinny być o 83% dłuższe oraz 79% gęstsze. Opakowanie 4 ml starcza na 5 miesięcy kuracji, podczas której włoski są cały czas stymulowane do wzrostu, stają się optycznie ciemniejsze i grubsze.

Tak wyglądają zapewnienia producenta. A rzeczywistość? Okazuje się, że wcale od nich nie odbiega. Niemal same dobre oceny i pozytywne komentarze w internecie zdają się potwierdzać dobre działanie Realash. Użytkowniczki piszą m.in. o tym, że serum świetnie regeneruje rzęsy po forsownych zabiegach kosmetycznych typu przedłużanie czy laminacja.

Wspaniale sprawdza się przy zniszczonych rzęsach zabiegami kosmetycznymi. W moim przypadku najpierw przedłużanie, laminacja, po czym znów przedłużanie... powiedziałam stop :) Poprzez używanie odżywki planowałam po prostu odżywić rzęsy i przywrócić im zdrowie - efekt mnie zaskoczył. Są śliczne, długie, nawet nie umalowane. Polecam każdej kobiecie :)” – napisała Magda.

Nie wierzyłam, że po odżywce do rzęs można uzyskać takie efekty… moje rzęsy są niesamowicie długie. Wystarczy tylko odrobina tuszu i wyglądają jak sztuczne. Produkt zdecydowanie warty swojej ceny!” – brzmi opinia Niny.

Jak stosować odżywkę Realash?

Dobre efekty można uzyskać tylko przy systematycznym, codziennym stosowaniu serum. Produkt wystarczy raz dziennie rozprowadzić pędzelkiem u nasady rzęs. Najlepiej robić to wieczorem. Większość użytkowniczek nie odczuwa żadnych efektów ubocznych przy nakładaniu odżywki – może się jednak zdarzyć, że skóra w miejscu aplikacji z czasem zrobi się trochę ciemniejsza. Jest to jednak efekt przejściowy i ustępuje po odstawieniu kosmetyku.