Gwiazdy w Eppram: Kris Jenner 

"#kardashian AGAIN! @krisjenner w @eppram_official!!! Od wczoraj hula w sieci program @foodgod, a w odcinku gościnnie Kris w naszym garniturze NIAGARA. Yeah!!!" napisała na swoim Instagramie Maffashion i załączyła filmik z fragmentem programu, w którym możemy zobaczyć wejście celebrytki do kuchni i scenę, w której razem z córką Kim Kardashian zajada się watą cukrową. Kris wyróżnia się wizualnie na tle innych osób, które w tamtym momencie ubrane są jednolicie i na czarno - a ona ma na sobie jasny pasiasty komplet. 

Beżowe spodnie i marynarka w szerokie pasy w kolorze słonego karmelu Kris Jenner dobrała do dużych złotych kolczyków w kształcie kół, klasycznego zegarka i okularów przeciwsłonecznych typu aviator z lustrzanymi szkłami. 

Skandynawska modelka Victoria's Secret w bluzce z polską metką. Ten model wciąż możecie kupić>>

Garnitur Niagara, w którym pojawiła się w programie, to jeden ze znaków rozpoznawczych Eppram - marki modowej założonej przez duet Julia Kuczyńska i Lana Nguyen. Można go kupić wciąż na stronie projektantek i, uwaga, oba elementy zostały właśnie przecenione. Lniane przewiewne spodnie z wiązanymi nogawkami kupicie właśnie za 479 zł (zniżka z 689 zł), a marynarkę z lnu z wiskozową podszewką - za 839 zł (wcześniej kosztowała 1199 zł). 

W zeszłym roku w marynarce Eppram pojawiła się też córka Kris Jenner - Kourtney Kardashian. Kilka miesięcy później w tym samym garniturze wystąpiła Sofia Richie

Kendall Jenner w sukience typu "naked" na weselu. Tą kreacją złamała wszystkie ślubne zasady stylizacyjne dla gości>>

"Od początku moim i Lany założeniem było, aby marka obroniła się sama, i sama zapracowała na swój sukces. PR nieodbywający się za pośrednictwem moich zasięgów okazał się wystarczający, aby marka miała świetny start. Otrzymałyśmy bardzo dobry feedback ze strony naszych klientów i to jest dla nas najważniejsze" opowiadała rok temu Maffashion, która markę Eppram stworzyła wraz ze swoją przyjaciółką, projektantką Laną Nguyen. Dziś to międzynarodowy brand, który uosabia ducha minimalizmu - w debiutanckiej kolekcji Kuczyńska i Nguyen postawiły na spodnie garniturowe, wegańskie torebki i akcesoria oraz, ich znak rozpoznawczy, nowocześnie skrojone funkcjonalne marynarki, które w zależności od tego, jak zostaną wystylizowane, mogą sprawdzić się na co dzień, jak i na specjalne okazje. "Wartości takie jak odwaga i indywidualność są głęboko zakorzenione w DNA marki. Kolekcja skierowana jest do świadomych i nowoczesnych, pewnych siebie kobiet, które cenią nie tylko styl i wzornictwo, ale także funkcjonalność i wysoką jakość materiałów" możemy przeczytać na stronie internetowej Eppram. Produkty są szyte w Polsce z innowacyjnych tkanin, ekologicznie i w duchu zrównoważonego rozwoju.