Gdy w 2019 roku zaczęli randkować, ich związek owiany był tajemnicą. Sytuacja zmieniła się diametralnie dwa lata później. Od tego momentu świeżo zaręczona para postanowiła dzielić się z nami – czy tego chcemy, czy nie – każdym niemalże skrawkiem swojej „prywatności”. Weźmy chociażby czerwcowy koncert zespołu Blink-182, podczas którego przy pomocy transparentu z napisem „Travis, jestem w ciąży!”, Kortney ogłosiła mężowi, jak i całej reszcie świata, radosną nowinę. Najstarsza z Kardashianek równie chętnie co kulisy życie prywatnego, eksponuje każdy skrawek swojego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem wyraźnie już zaokrąglonego brzucha. 

O najnowszym ciążowym looku założycielki serwisu Poosh zaczęło być głośno po tym, gdy ta dołączyła do aplikacji Meta Threads. Pierwsze opublikowane zdjęcie podpisała przewrotnie „hanging on by a thread”, co na polski tłumaczymy jako „wisząc na włosku”. Błyskotliwa gra słowna Kourtney odnosi się do nazwy nowego medium społecznościowego, ale i do uchwyconej na zdjęciu stylizacji. Gwiazda pozuje w kobaltowym komplecie z krótką pilotką i mikrospódniczce z niskim stanem i trzema cieniutkimi sznurkami asymetrycznie spinającymi całą formę.

Threads/@kourtneykardash

(Bardzo) odważną spódnicę z futrzaną podszewką wyróżnia jeszcze jeden ukryty detal, który dostrzec można dzięki odbiciu w lustrze: wycięcie w kształcie dziurki od klucza eksponujące stringi. Całość uzupełniają srebrne metaliczne klapki na szpilce, minimalistyczna biżuteria i seventiesowy bob. 

To już kolejny z kontrowersyjnych ciążowych outfitów 44-letniej przedstawicielki klanu Kardashian-Jenner.

Zanim pokazała się w kobaltowym mikro komplecie, na Instagramie udostępniła między innymi serię ujęć w różowym bikini, bez makijażu i z 22-letnią influencerką Addison Rae u boku. 

PS Przypominamy, że będzie to pierwsze wspólne dziecko Kourtney i Travisa. Kardashianka ma już jednak trójkę pociech z byłym Scottem Disickiem: 13-letniego Masona, 10-letnią Penelope i 8-letniego Reigna. Patchworkową rodzinę tworzą także potomkowie Barkera, który ma 19-letniego syna Landona, 17-letnią córkę Alabamę oraz 24-letnią pasierbicę Atianę z byłą żoną Shanną. Moakler.