Minęło zaledwie kilka miesięcy od premiery założonej przez Julię Kuczyńską i Lanę Nguyen odzieżowej marki Eppram, a ta zdążyła się już wysunąć na pozycję jednej z najpopularniejszych polskich marek autorskich. Duet ma na swoim koncie już kilka kultowych projektów (głównie marynarek), które podbiły serca celebrytek i influencerek. Projekty marki nosiły już m.in. Veronica Ferraro i Lorena Rae, a wczoraj w jednym z nich pojawiła się również Kourtney Kardashian.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @eppram_official Paź 10, 2020 o 1:05 PDT

Kourtney postawiła na wykonany z lnu model Niagara. Niebiesko-białą marynarkę z grubym, podkreślającym talię pasem zestawiła z ciążkimi combat boots, okularami w stylu cat eye i czarną torebką Hermès Kelly w rozmiarze mini. Addison Rae, przyjaciółka Kardashian założyła bliźniaczą stylizację. Influencerka wybrała model Vanua Vanilla. Obie marynarki pochodzą kapsułowej kolekcji Oxidane, której motywem przewodnim jest woda. 

Eppram 

"EPPRAM to nowa międzynarodowa marka, która uosabia ducha minimalizmu. W swojej debiutanckiej kolekcji stawia na nowocześnie skrojone, funkcjonalne marynarki, które w zależności od wystylizowania doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. W kolekcji znajdują się również dobrze skrojone spodnie garniturowe, a także wegańskie torebki i akcesoria [...] Wartości takie jak odwaga i indywidualność są głęboko zakorzenione w DNA marki. Kolekcja skierowana jest do świadomych i nowoczesnych, pewnych siebie kobiet, które cenią nie tylko styl i wzornictwo, ale także funkcjonalność i wysoką jakość materiałów" - czytamy w zakładce About Us na stronie Eppram.com. Premiera pierwszej kolekcji marki założonej przez Maffashion i Lanę Nguyen odbyła się w maju tego roku

Czytaj też: Maffashion zapowiada dziecięcą linię swojej autorskiej marki odzieżowej. Co wiemy o Mini Eppram?