Nie musisz mieć figury jak Brigitte Bardot czy Emily Ratajkowski, żeby wyglądać świetnie na plaży - sekret tkwi w dobrze dobranym bikini. Podobnie zresztą, według badań Triumph, myśli większość kobiet. Aż 63% z nich czuje się pewnie na plaży nie wtedy, kiedy ma doskonałą opaleniznę i perfekcyjne ciało, ale gdy jest zachwycona swoim kostiumem kąpielowym.

Nieważne, czy wybierasz ten jednoczęściowy w duchu retro i "Słonecznego Patrolu", czy wolisz dwuczęściowy - kluczowe jest to, by był idealnie dopasowany oraz ładnie podkreślał biust.

W odpowiedzi na te potrzeby powstała nowa kolekcja strojów kąpielowych Triumph. W linii "Delicate flowers" znajdziesz jednoczęściowe stroje z umiejscowionymi po skosie szwami, które przechodzą przez ich długość, dzięki czemu wyszczuplają talię oraz zbierają i podnoszą biust. Dwuczęściowe modele zostały z kolei wzbogacone o miseczki z innowacyjną technologią Quick Dry. Sprawia ona, że materiał odprowadza wodę 6,5 razy szybciej niż ten tradycyjny piankowy (co oznacza, że po wyjściu z morza czy basenu nie będziesz musiała już schnąć przez pół wieczoru na leżaku!).

"Inspiracją do stworzenia kolekcji na lato była drogocenna i posiadająca wielką siłę woda. Wyobrażaliśmy sobie zagadkową podróż w głąb pięknego podziemnego jeziora, w której lśniącej toni pływają kwiaty" mówi Sian Thomas, Global Head of Creative Design marki. To z tego powodu cała kolekcja strojów kąpielowych, poza jednokolorowymi modelami, zachwyca mnogością wzorów odnoszących się do natury.

Nasze typy? Kostium jednoczęściowy Venus Elegance, który zdobią malarskie smugi kolorów, kwiatowy dwuczęściowy Floral Cascades i torba plażowa w biało-niebieskie pasy, przypominające morskie fale.