Pamiętacie fryzurę Nicole Kidman na gali wręczenia Oscarów 2018? Aktorkę uczesała Kylee Heath, amerykańska stylistka gwiazd. Heath do stylizacji włosów Kidman użyła wtedy kosmetyków z kolekcji & Other Stories. Dopiero teraz ta linia produktów trafiła do sprzedaży. Od dziś w sklepach & Other Stories kupować będziemy więc nie tylko świetne lakiery do paznokci i ultratrwałe bronzery, ale także sól morską, szampony, odżywki, maski czy pudry do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wszystkie powstały we współpracy ze wspomnianą Kylee Heath.

"Moją rolą jako współtwórczyni nowej kolekcji produktów do pielęgnacji włosów “hair care range” & Other Stories, było dodanie do tego procesu punktu widzenia profesjonalnej stylistki fryzur z wyraźną perspektywą LA.Testowałam każdy produkt na sobie oraz razem z moimi klientkami, aby upewnić się, że każdy z nich jest idealny. Naszym celem było opracowanie wysokowydajnych produktów myjących i stylizacyjnych i jestem dumna, że mogłam uczestniczyć w każdym kroku tego procesu" - skomentowała Heath.

Kolekcja kosmetyków do włosów & Other Stories podzielona jest na trzy serie: Restore, Universal i Fullness. Restore to produkty do użytku na co dzień. Świetnie odbudowują zniszczone włosy za pomocą nawilżającej keratyny roślinnej i ekstraktu z hibiskusa. Universal pomoże wam wystylizować dzienne fryzury. Kosmetyki, które w składzie mają wyciągi z karczocha, moringi i komosy ryżowej pomagają podkreślić skręt loków i nadać sprężystość włosom. Linia Fullness powstała z kolei z myślą o osobach, które pragną zauważalnie większej objętości włosów. Każda z minikolekcji różni się od siebie zapachem - pracował nad nimi perfumiarz Jêrome Epinette. 

Ceny produktów do włosów & Other Stories wahają się od 65 do 75 zł. 

Aby zaprezentować działanie jednego z głównych produktów w akcji, marka & Other Stories połączyła siły z Nicole Huisman, Joanne Palmaro i Amie Bramme i stworzyła specjalne fryzjerskie tutoriale.

Jak dodać włosom objętości? 

Jak zrobić surferskie fale?

Jak ułożyć kręcone włosy?