Premierę nowej kolekcji Calvin Klein i MODIVO świętować będą w nowej hot lokalizacji w Warszawie. O dobrą zabawę zadbają znane nazwiska ze sceny DJ-skiej, a wśród zaproszonych gości znajdują się dziennikarki i dziennikarze modowi, gwiazdy oraz związani z branżą infleuncerzy. Chcesz do nich dołączyć? Wobec tego zachęcamy cię do udziału w naszym konkursie.

KONKURS

Co musisz zrobić, aby zdobyć jedno z 3 podwójnych zaproszeń na zamkniętą imprezę MODIVO i Calvin Klein?

Wykonaj zadanie konkursowe, które polega na dokończeniu następującego zdania: „Obecność na zamkniętej imprezie Calvin Klein i MODIVO to dla mnie okazja do…”.

Zgłoszenia wysyłać można do 20 marca. Jury nagrodzi 3 osoby, których uzasadnienie uzna za najciekawsze.

 

Na tym nie koniec niespodzianek. W dniach 24-25 marca MODIVO i Calvin Klein zapraszają do Galerii Młociny. Wszyscy, którzy odwiedzą w tych dniach salon MODIVO, będą mogli jako pierwsi zobaczyć nową kolekcję i towarzyszącą jej kampanię marki Calvin Klein. Nie zabraknie też DJ-skich setów i specjalnych gości, między innymi znanego z programu Top Model Łukasza Bogusławskiego, influencerki Claudii Zając czy piosenkarki i aktorki Kasi Sawczuk. 

Mat. prasowe

Nowa kolekcja dedykowana Calvin Klein dla MODIVO będzie pojawiać się systematycznie w sklepach stacjonarnych Modivo, w aplikacji MODIVO oraz na MODIVO.pl od końca marca.