Mikołajkowy konkurs ELLE x TK Maxx 

Zgłoszeń było wiele, ale my mogłyśmy wybrać tylko 3 laureatki. Czego pragnęły wytypowane przez nas czytelniczki? Ich życzenia były naprawdę zróżnicowane. Beata w swoim liście poprosiła o niezbędnik górskiej wycieczki: trekkingowe buty, ciepły sweter i termiczny kubek, w którym będzie mogła zabierać ciepłą herbatę na stok. Aleksandra uwielbia śledzić trendy, a jej największym marzeniem jest znaleźć się na pokazie mody.

W sklepie TK Maxx znalazłyśmy dla niej biżuterię, album z fotografiami najważniejszych na świecie mody projektów oraz ciepły szalik. Prezent dla miłośniczki stylu retro? Aneta dostanie od nas torebkę "baguette", kaszmirowy sweter i zegarek w stylu vintage. Zobaczcie jak wybierałyśmy prezenty dla naszych laureatek w sklepie TK Maxx.

Markowe prezenty z TK Maxx 

W sklepie TK Maxx znajdziecie markowe prezenty taniej zarówno dla miłośniczek mody, jak i wielbicielek wnętrzarskiego designu czy dziewczyn dbających o środowisko. W tym roku marka zachęca do tego, aby polować na zachwycające upominki, które sprawia prawdziwą radość. Równocześnie przypomina także o rozsądnych i przemyślanych zakupach, żeby każdy prezent był trafiony i utrzymany w duchu slow fashion. Dlatego przed wyjściem do sklepu dobrze się przygotuj i sprawdź, co przyda się Twoim bliskim, bazując na ich pasjach oraz zainteresowaniach. 

Kolczyki z kamieniami lub modna torebka w mocnym kolorze z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdej dziewczyny. W strefie akcesoriów do wnętrz warto poszukać pięknych naczyń (np. wytwornych kieliszków do wina) czy ciepłych, plecionych kocy, które sprawdzą się idealnie jako gwiazdkowy prezent dla mamy lub babci. W TK Maxx łatwo jest wybrać prezenty również dla mężczyzny, dziecka, czy też... czworonoga! 

Laureaci konkursu ELLE x TK Maxx: 

1. Beata Chacińska

2. Aleksandra Piskor

3. Aneta Wieczorek

Wszystkie laureatki konkursu ELLE x TK Maxx zostały poinformowane o wygranej drogą mailową.