Co zrobić, aby wygrać?

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste, wystarczy na swoim profilu na portalu Instagram opublikować posta ze swoją ulubioną stylizacją ostatniej dekady. Forma pracy konkursowej jest dowolna. Może to być zdjęcie, seria zdjęć, wideo, gif, ilustracja, boomerang, animacja, grafika etc. Posty konkursowe muszą być opisane hasztagiem #DekadaModyDomodi oraz zawierać oznaczenie profilu @domodipl i @orsay. 

Nagrody

Nagroda główną w konkursie Dekada Mody Domodi jest  5000 zł na zakupy z jedną z członkiń jury –  Mileną Bekalarską oraz dwuletnia prenumerata Elle. Poza nagrodą główną Domodi przygotowało także:

  • 10 wyróżnień – kart podarunkowych o wartości 1000 zł na zakupy w Orsay oraz roczne prenumeraty Elle
  • 100 nagród dodatkowych – kart podarunkowych o wartości 100 zł na zakupy w Orsay oraz 20% zniżki na prenumeraty Elle. 

Prace konkursowe zbierane są do 5 września, ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16 września, a dzień zakupowy ze stylistką 30 września.

W imieniu Domodi, Orsay, naszej redakcji i grona jurorskiego serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 10. urodzin Domodi, wspomnienia ostatniej dekady mody i udziału w konkursie.

Poznajcie jurorki konkursu 

Domodi przygotowało wiele atrakcyjnych nagród dla laureatek i laureatów konkursu, a o tym, kto je zdobędzie, zadecyduje modowe jury, w składzie: Martyna Głowińska-Gryglewska – Marketing & PR Manager, Grupa Domodi, Przewodnicząca Jury; Anna Gorczyńska – Content Manager, Orsay; Aleksandra Charzewska – dziennikarka, Elle.pl; Milena Bekalarska – stylista kostiumograf, doradca wizerunku oraz Aleksandra Siekierka – blogerka modowa, @durancealexa. Jurorki ocenią prace konkursowe pod kątem następujących kryteriów: oryginalność, nietuzinkowość, pomysłowość, kreatywność i estetyka. O tym, czego każda z nich będzie poszukiwać indywidualnie, na czym się skupia osobiście, przeczytacie już wkrótce w artykułach na stronie domodi.pl. Natomiast regulamin i stronę konkursu znajdziecie pod adresem konkursdekadamody.domodi.pl

Świętuj z nami 10. urodziny Domodi

Konkurs Dekada Mody Domodi to akcja inaugurująca jubileusz Domodi, które przygotowało na jesień jeszcze wiele  atrakcji, między innymi artykuły, wywiady oraz pierwsze Fashion Show. Premiera tego wydarzenia już w październiku, a tymczasem zachęcamy do dzielenia się swoimi stylizacjami z ostatniej dekady na Instagramie!