O tym, że film "Cztery wesela i pogrzeb" doczeka się remake'u wiedzieliśmy już od grudnia zeszłego roku. To wtedy do mediów trafiła informacja na temat nowej produkcji opartej na tym słynnym filmie romantycznym. Produkcja z 1994 roku w reżyserii Mike'a Newella była nominowana m.in. do Oscarów, Złotych Globów (statuetkę otrzymał Hugh Grant), czy nagród BAFTA. Za nowy projekt odpowiedzialni są Mindy Kaling i stacja Hulu, co więcej, nie będzie to pełnometrażowa produkcja, a raczej serial.

Komedie romantyczne 2020. Te filmy o miłości musicie zobaczyć w tym roku >>

Komedie romantyczne 2019 >>

Komedia "Cztery wesela i pogrzeb" doczekała się nowej wersji. Obsada, fabuła i data premiery

Angaż do tej produkcji telewizyjnej otrzymali: Nathalie Emmanuel (zagra Mayę), Zoe Boyle, Guz Khan, Sophia La Porta, Harish Patel, Nikesh Patel, John Reynolds, Rebecca Rittenhouse oraz Brandon Mychal Smith. Pojawi się również Andie MacDowell (wcieli się w matkę bohaterki granej przez Rittenhouse). O czym będzie serial? Maya, młoda dyrektorka ds. komunikacji odpowiedzialna za kampanię nowojorskiego senatora, otrzymuje zaproszenie na ślub od koleżanki z uniwersytetu, która obecnie mieszka w Londynie. Bohaterka zostawia za sobą swoje "stare życie" i przyjeżdża do Anglii, żeby spotkać się ze dawnymi przyjaciółmi. Niestety zamiast sielanki, dziewczyna przechodzi przez osobisty kryzys. Dawne związki przeszły już dawno do historii, skandale polityczne wychodzą na wierzch, londyńskie życie towarzyskie to szaleństwo, a sprawy miłosne coraz bardziej się zapętlają. Oczywiście nie zabraknie czterech wesel i pogrzebu. 

Nowe "Cztery wesela i pogrzeb" pojawią się w ramówce Hulu już 31 lipca.

"Cztery wesela i pogrzeb": zwiastun serialu

"Cztery wesela i pogrzeb": o czym jest ten kultowy film romantyczny?

Charlesowi niestety nie udaje się zbyt długo przetrwać w jednym związku z kobietą. Pewnego dnia, na weselu swojego przyjaciela spotyka piękną Amerykankę o imieniu Carrie, z którą spędza upojną noc. Następnego dnia jednak odrzuca jej propozycję małżeństwa i para się rozstaje. Z czasem mężczyzna zaczyna zdawać sobie sprawę, że zakochał się w niej, ale kiedy nadarza się okazja do wyrażenia swoich uczuć, dowiaduje się, że jego ukochana ma wyjść za kogoś innego...