Wygląda imponująco, a jest dość proste w wykonaniu. Autorskie uczesanie Sama McKnighta z kolorowym piórem kojarzy nam się z nowoczesną wersją imprezowej fryzury lat 20., przywodzi na myśl charakterystyczną koloryzację Billie Eilish i stało się najpiękniejszą sylwestrową inspiracją 2020 roku. Do jego odtworzenia możesz wybrać sztuczne pióro w każdym odcieniu, choć najlepiej sprawdzą się oczywiście te mocno kontrastujące z Twoim kolorem włosów. Doskonale będą wyglądały również pióra pokryte brokatem.

Jak to zrobić? 

Krok 1: Dokładnie rozczesz włosy (najlepiej, jeśli nie będą świeżo umyte), zrób równy przedziałek z boku i zwiąż wszystkie włosy w niski, ciasny kucyk. 

Krok 2: Wygładź pasma przy pomocy pasty do włosów i grzebienia o ciasno ułożonych ząbkach. 

Krok 3: Następnie ułóż pióro na przedziałku (pamiętaj, że powinno być dość duże). Na początku możesz spiąć je przy grzywce małymi wsuwkami, tak aby się nie przesuwało. 

Krok 4: Przy pomocy grzebienia i lakieru do włosów zacznij wczesywać pióro we włosy. Szczególną uwagę zwróć na część włosów przy grzywce. 

Krok 5: Całość dodatkowo utrwal lakierem. 

Jak to dokładnie wygląda? Zobacz jak tę fryzurę stworzył mistrz Sam McKnight:

Czytaj też: Stylizacja włosów bez użycia ekstremalnych temperatur - te 3 fryzury sprawdzą się na wszystkie ważne okazje>>