Jeśli miałybyśmy wyobrazić sobie dzień z życia dziewczyny Agenta 007, to wyglądałby on dokładnie tak, jak ten ze zdjęć kolekcji Wildfox Swimwear na lato 2013...

Zjawiskowa piękność z perfekcyjnie ułożonymi włosami przechadza się po willi na wzgórzach Los Angeles, kokieteryjnie przeciąga nad basenem i odstawiając na bok drinka, do ręki bierze pistolet, z którym rusza w miasto. Obowiązkowo równie pięknym i równie amerykańskim autem. Cały ten scenariusz perfekcyjnie uchwycił dla Wildfox fotograf Mark Hunter, słynący z nadawania swoim pracom epickiego charakteru. Zaś co do samej kolekcji...

Amerykańska marka słynąca ze stylu typowego dla LA, tym razem podąża w stronę eleganckiego retro. Kostiumy są seksownie skrojone, wyposażone w falbanki i troczki, ale żeby nie było zbyt mdło postawiono tu na klasyczną kolorystykę: czerń, biel, i czerwień. Odważniejsze fasony mają zaś wyraziste wzory: kolorowe kwiaty i brytyjską flagę. Kolekcję Wildfox Swimwear na lato 2013 pierwsze fanki mogły podziwiać już na wybiegach Miami Swim Week. Kostiumy kąpielowe i bikini zaprojektowały projektantka marki Gordona Kimberley i Leilani Shimoda, które zdradziły komu dedykują swoją nową linię:

"Kolekcja powstała z myślą o dziewczynie, która kocha życie, a żyje, by podróżować i pięknie wyglądać. Ma zawsze cudowną fryzurę, a wszędzie, gdzie się udaje, spotyka na swojej drodze przystojnych mężczyzn".

Przyznacie, że rudowłosa piękność Cintia Dicker weszła w rolę w spektakularny sposób. Jej uroda w typie seksownej "bombshell" idealnie wpisuje się w filmową estetykę opowieści o Agencie 007. James Bond byłby wstrząśnięty i zdecydowanie zmieszany ;)