Reserved jest odpowiednio przygotowane na nadchodzący sezon! Polska marka oprócz swojej regularnej linii na jesień i zimę 2017/2018 stworzyła także kapsułową kolekcję Re.Design. Co kryje się za tą nazwą? To ubrania i dodatki inspirowane modą lat 80. wschodnioeuropejskim stylem lat 90., brytyjską subkulturą punk i aktualnymi tendencjami, które pojawiły się na światowych wybiegach.

"Istotne w kolekcji Re.Design, są nawiązania do stylu lat 80.. Ramoneski z wersji XXL, skórzane spodnie z wysoką talią, dekatyzowany dżins i metaliczne botki na niskiej szpilce, to topowe fasony ery disco. Podobnie jak błyszczący welur w wibrujących odcieniach różu i granatu, z którego wykonane są „total looki”, przypominające fasonem kombinezony. Nie zabrakło także nawiązań do brytyjskiej subkultury punk. Koronkowe tuniki i kwieciste sukienki maxi, przełamane męskimi płaszczami i botkami typu „workers”, to propozycje marki nawiązujące do tego kultowego stylu. W kolekcji znajdziemy również punkowe T-shirty, oversizowe bluzy, wełniane sukienki oraz obszerne garnitury w jodełkę" - czytamy w informacji prasowej.

Projektanci Reserved odważnie skorzystali ze swoich retro inspiracji. W kolekcji Re.Design znajdziecie modele, które do tej pory zarezerwowane były dla bardziej niszowych marek: oversize'owe nadmuchane puchówki, wielkie ramoneski, kurtki wyglądające na spryskane grubą warstwą lakieru, welurowe marynary przypominające te wyjęte z męskiej szafy... Kolekcję Re.Design promuje sesja autorstwa Bartka Wieczorka.

Miasta, w których pojawi się kolekcja Re. Design:
Londyn, Monachium, Stuttgart, Berlin, Kolonia, Moskwa, Petersburg, Warszawa (Arkadia), Kraków (Galeria Krakowska), Gdynia (Riviera).

SESJA:

zdjęcia: Bartek Wieczorek
stylizacja: Ewelina Gralak
makeup: Wilson
fryzury: Michał Bielecki

Kolekcja Reserved Re.Design jesień 2017 - GALERIA>>