Współpraca z artystą Oskarem Ziętą zaowocowała włączeniem do kolekcji jego poetyckiej wizji i innowacyjnej technologii dmuchania metalu. Jednym z największych hitów pokazu był powrót kultowych kurtek puchowych MMC Studio, które teraz zostały przekształcone w lustrzane obiekty inspirowane twórczością Zięty. Projektanci zerwali z monochromatycznym stylem, wprowadzając żywe kolory, takie jak limonka, czerwień i intensywny fiolet.

W stylizacjach, przygotowanych przez Agnieszkę Ścibior, pojawiła się srebrna biżuteria Apart. O urodowe looki zadbali Emil Zed i zespół stylistów fryzur Schwarzkopf Professional oraz makijażyści Clinique, na czele z ambasadorką marki Izą Kućmierowską, która podkreśliła dobrze odżywioną skórę, wytuszowane rzęsy i zaakcentowane pomadką Clinique Almost Lipstick usta.

O zdrowe i zbilansowane posiłki dla całej ekipy na planie zdjęciowym zadbał catering dietetyczny Magdy Gessler - Dieta POMIDOR. O nawodnienie modelek oraz ekipy na planie zdjęciowym zatroszczyła się marka Cisowianka Perlage.