Wyraź swoją miłość z Lilou

Walentynki to czas, w którym ze szczególną starannością wyrażamy emocje. Z myślą o wszystkich kochających i zakochanych projektanci Lilou przygotowali wyjątkową kolekcję. Wyraź uczucia za pomocą osobistego grawerunku. Skomponuj własny zestaw i podaruj go bliskiej sercu osobie. Bransoletka, naszyjnik a może pierścionek? Spośród wielu możliwości z pewnością uda się wybrać coś, co podbije serce.

Bransoletka LOVE to nowość, która stała się bestsellerem, dobierając wymarzony kolor sznurka oraz zawieszkę z grawerunkiem, tworzymy wyjątkową kompozycję. Ażurowy naszyjnik Full Love, w którego formę wpisane są liczne serca symbolizuje magię jednego z najpiękniejszych uczuć. To hymn w imię miłości, absolutna deklaracja ponadczasowych uczuć. Serce ze znakiem nieskończoności to naszyjnik, który idealnie wpisuje się w ten trend biżuterii XXL. Nie tylko jest modny, ale także zawiera wyjątkowe przesłanie. Zostały w nim ukryte najpiękniejsze uczucia takie jak bezwarunkowa, niczym nieograniczona miłość, zaufanie i troska. 

Biżuteria dzięki swej subtelności idealnie pasuje, zarówno do codziennych stylizacji, jak na bardziej formalne spotkania. Miłość, która została zamknięta w talizmanach Lilou, może towarzyszyć na każdym kroku. Lilou to także biżuteria dla niego, spinki w wybranym kształcie, kolorze kryształu oraz z osobistym grawerunkiem to doskonały prezent z okazji Walentynek, który nie pozostawi złudzeń co do temperatury wyrażanych uczuć. Lilou stwarza niepowtarzalną możliwość pielęgnowania pozytywnych emocji i wspomnień za pomocą biżuterii.

To doskonały moment aby powiedzieć Kocham Cię z Lilou!

Kolekcja Lilou na Walentynki 2016 - GALERIA >>