Projektanci Intimissimi dobrze wiedzą, w czym jesienią chcemy wsuwać się pod kołdrę i co zakładać pod kaszmirowe swetry. Nowa kolekcja marki jest romantyczna, wręcz poetycka, chociaż użycie tego słowa w kontekście bielizny musi mieć naprawdę dobre uzasadnienie.

Spójrzcie jednak na te zdjęcia staników, body i fig, które zmysłowo noszą Shlomit Malka i Bojana Krsmanovic. Wszystkie modele są ultraromantyczne - haftowane w łodygi roślin, liści i piór, wykończone bogatymi koronkami i orientalnymi detalami. Kolekcja dzieli się na dwie części.

Pierwszą z nich zatytułowano: "Romantic Tale" - składają się na nią pastelowe komplety bielizny czy dziewczęce chemise, ale również ubrania na co dzień jak zwiewne sukienki, miękkie kardigany oraz koronkowe zestawy topów i spódnic.

Druga to "Oriental Express", linia pełna fantazyjnych inspirowanych Japonią i Dalekim Wschodem haftów i printów rozkwitających na modelach z satyny i jedwabiu w zmysłowej kolorystyce: przydymionego fioletu i czerwieni, klasycznego granatu, a także ponadczasowej czerni. Są tu też delikatne koszule i miękkie swetry.