Ponadczasowy styl Grace Kelly, mediolańskie it-girls, a także paryska bohema stały się inspiracjami najnowszej kolekcji Simple – Dress Party. Wyjątkowa linia stworzona przez projektantów marki z Weroniką Pietras na czele oferuje szereg zjawiskowych sukienek na specjalne okazje.

Spotkamy różnorodne tkaniny – od romantycznych koronek po eleganckie i naturalne materiały świetnej jakości. W tej specjalnej linii pojawiła się klasyczną czerń i biel, a także cała gama odcieni niebieskiego. Jest elektryzujący kobalt, wyrafinowane odcienie grantów oraz lekkie błękity, które uzupełniają połyskujące srebro i złoto.

Wśród sylwetek znajdziemy szeroki wachlarz fasonów odpowiednich dla każdej figury. Sukienki o kroju litery "A", gorsetowe propozycje w stylu retro, a nawet rozkloszowane doły, ołówkowe spódnice i modne plisowane konstrukcje.

Oprócz sukienek i spódnic Dress Party od Simple oferuje eleganckie marynarki, metaliczne kurtki, a także spodnie i kombinezony oraz dodatki doskonale uzupełniające stylizacje. 

Lookbook Simple CP Dress Party wiosna-lato 2014 znajdziesz w galerii >>>