Niedawno informowaliśmy o współpracy Adidas Originals z brytyjską marką Topshop. Kolekcja od 20 marca jest dostępna na sklepowych półkach znanej sieciówki. Jednak to jeszcze nie koniec - Adidas Originals zaskakuje nas dalej! Tym razem do współpracy zaprosił The Farm Company. Ten brazylijski brand odzieżowy ma już na swoim koncie współpracę między innymi z kultowymi japonkami Havaianas.

Kolekcja Adidas Originals x The Farm Company to próba zatarcia granicy między stylem casual a sportowym lookiem. Sylwetki bazują na czterech najbardziej charakterystycznych dla brazylijskiej marki printach. Estetyka Adidasa w połączeniu z wakacyjnymi florystycznymi wzorami daje zaskakujący efekt. Dresy w drobny print i sportowe szorty pokryte egzotycznymi motywami przełamują konwencję sportowych ubrań. W linii znajdziemy także kolorowe bikini, krótkie topy i oversize'owe t-shirty.

Kolekcja dostępna jest od 22 marca w sklepie i na stronie The Farm Company, a od 1 kwietnia w wybranych salonach Adidas Originals na całym świecie.

Jeśli brazylijska stylistyka Cię nie przekonuje, to być może zainteresuje Cię, jeszcze bardziej zaskakująca propozycja Adidas Originals. To już pewne! Pharrell Williams przygotuje kolekcję dla tej znanej niemieckiej marki. Dla fanek tego genialnego producenta muzycznego (i nie tylko) przedstawiamy pierwsze zdjęcie z kampanii i czekamy z niecierpliwością na więcej!

Adidas Originals x Pharrell Williams, fot. mat. prasowe

Zobacz zdjęcia kolekcji Adidas Originals x The Farm Company - GALERIA >>