Joanna Przetakiewicz postanowiła stworzyć cykliczną imprezę "Kino letnie La Mania". Zgodnie z filozofią marki, którą mogliśmy poznać podczas pokazu kolekcji "Mind Blow", w warszawskim kinie Iluzjon wyświetlono zmysłowy film "Love" w reżyserii i według scenariusza Gaspara Noé.

"Prowokujemy dyskusje na temat potrzeby miłości, erotyzmu i zmysłowości. Pokazujemy emocje najważniejsze w naszym życiu a często niepotrzebnie tłamszone i uznane za temat tabu. To co czyni nas najbardziej szczęśliwymi to atencja najblizszych nam ludzi. Prawdziwa bliskość, miłość i sex", możemy przeczytać na instagramie La Mania.

Na projekcji nie zabrakło zaprzyjaźnionych gwiazd, projektantów, modelek oraz blogerek. Pojawili się m.in. Magdalena Frąckowiak, Maffashion, Jessica Mercedes, Robert Kupisz, Marcin Tyszka, Kamila Szczawińska, Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł, Hanna Lis, Katarzyna Warnke, Zuzanna Bijoch i Maja Sablewska.

"Love" to opowieść o romansie Murphy'ego i Elektry. Namiętny związek pełen narkotyków, erotycznych przygód i wzajemnych pretensji odcisnął trwałe piętno na ich życiu. W 134 minutowym filmie Gaspara Noégo większość czasu wypełniają autentyczne sceny seksu. 

Kino letnie La Mania. Zobacz stylizacje gwiazd i blogerek >>

Film LOVE Gaspara Noé został uznany przez światowych krytyków za wybitny. "Love” stara się kompleksowo przedstawić miłość. Znajdziemy tu wzniosłe emocje i dziki seks, wielką ekstazę i jeszcze większy ból, słodkie początki i gorzki koniec. Jego treść i przesłanie jest niezwykle spójne z filozofią La Manii, którą demonstrujemy od początku kolekcji MIND BLOW. Prowokujemy dyskusje na temat potrzeby miłości, erotyzmu i zmysłowości. Pokazujemy emocje najważniejsze w naszym życiu a które są niestety często niepotrzebnie tłamszone i uznane za temat tabu. To co czyni nas najbardziej szczęśliwymi to atencja najblizszych nam ludzi. Prawdziwa bliskość, miłość i sex. #loveismindblow #lamaniasquad #lamaniagang#love #gaspernoé

Post udostępniony przez LA MANIA (@lamaniafashion)