Kim Kardashian podczas Met Gala 2021

Nic dziwnego, że to Kim Kardashian znów skradła całe show. Odkąd w 2013 roku po raz pierwszy wkroczyła na czerwony dywan podczas Met Gala w kultowej kwiecistej sukni ciążowej Givenchy, z roku na rok coraz poważniej traktuje swoje modowe wybory. W 2019 roku poprzeczkę postawiła naprawę wysoko wybierając cielistą sukienkę projektu Thierry'ego Mugglera, która imitowała "wet look". Było pewne, że po dwóch latach gwiazda znów nie da o sobie zapomnieć. Nikt jednak nie spodziewał się co przygotuje tym razem. Jednak nie czujemy się zawiedzeni. Kim znów jest na językach całej branży!

Na jaką stylizację postawiła?

Kardashian pojawiając się na czerwonym dywanie solo, była nie do rozpoznania. I nic dziwnego. Jej Total black look od Balenciaga zakrywał każdy fragment jej ciała. Włącznie z twarzą. Na stylizację składały się T-shirt o długości tuniki, body, rękawiczki do łokci i legginsy z wbudowanymi wysokimi obcasami. Jedynym widocznym elementem jej ciała był długi kucyk, który wypuszczony został z czarnej maski, którą miała na głowie.

Stylizacja Kim Kardashian nawiązuje do albumu Donda?

Bardzo szybko pojawiły się głosy, że Kim przebrała się za...okładkę albumu Donda Kanye Westa. Co niektórzy mówią, że to trwająca akcja promująca nowy materiał Westa. I pomimo, że Kanye West nie dołączył do Kim na czerwonym dywanie, jego wpływ na to jak wyglądała celebrytka był niezaprzeczalny.

Co ciekawe TMZ donosi, że to właśnie Kanye zachęcił Kim do pojawienia się w takiej kreacji. Wiele źródeł podaje, że West „dał Kim odwagę, aby poprzez kreatywność i rozbudzać ludzką wyobraźnię”. Po tym jak Kim miała chwilowy solowy moment na czerwonym dywanie, dołączył do niej dyrektor kreatywny Balenciaga, Demna Gvasalia. Projektant również postawił na cały czarny look, który zakrywał całą powierzchnię ciała. Warto zauważyć, że to właśnie West był tym, który jako pierwszy przedstawił Kardashian Gvasalii. Demna współpracował również przy  wydarzeniach promujących album Donda, a motyw zakrytej twarzy materiałem przypominającym kominiarkę widzieliśmy już podczas prezentacji nowego materiału Kanye.