Kim Cattrall i "And Just Like That"

Kim Cattrall udzieliła obszernego wywiadu na temat odrzucenia roli Samathy w "And Just Like That". Domysłów, plotek i sugestywnych wypowiedzi było mnóstwo odkąd świat dowiedział się, że w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" zabraknie jednej z czterech głównych bohaterek. Pogłoski podsycał fakt, że Kim już w 20217 roku, ujawniła, że przyjaźń pomiędzy kobietami, za kulisami serialu nie istniała, a atmosfera na planie bywała toksyczna. 

Getty Images

Pierwsze pogłoski o konflikcie pomiędzy Cattrall i Jessicą Parker 

Do publicznego zgrzytu między kobietami doszło, po śmierci brata Kim. Sarah Jessica napisała wówczas komentarz do posta Kim na Instagramie, wyrażając kondolencje i pozornie naprawiając ich zerwaną relację. Na co Cattrall odpowiedziała, że wykorzystywanie tragedii rodzinnych do takich PR-owych posunięć jest nie na miejscu. 

Kim Cattrall o kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" 

W najnowszym wywiadzie Kim na pytanie, czemu odmówiła udziału w kontynuacji serialu, gwiazda powiedziała: 

Wielką mądrością jest wiedzieć, kiedy wystarczy. Nie chciałem też iść na kompromis, czym był dla mnie serial. Droga naprzód i nie oglądnie się za siebie wydawało się oczywiste.

Zapytana o możliwość powrotu do "And Just Like That", dodała: „Nigdy nie proszono mnie o udział w "And Just Like That". Wyjawiłam swoje uczucia dotyczące kolejnej współpracy podczas rozmów o ewentualnym trzecim filmie, więc dowiedziałem się o tym, tak jak wszyscy inni – w mediach społecznościowych."

Wypowiedź odnośnie serialu skwitowała odpowiedź na pytanie czy jeszcze kiedykolwiek zobaczymy ją w roli Samanthy:

Nie, zdecydowanie nie. - powiedziała Kim