"And Just Like That…" jest kontynuacją legendarnego serialu "Seks w wielkim mieście" i od początku wywoływał sporo emocji. I to nie tylko z powodu zmiany nazwy, ale największe kontrowersje wywołał fakt, że na planie nie pojawiła się jedna z odtwórczyń głównych ról, czyli Kim Catrall. O braku sympatii  czy zatargach Catrall i Sarah Jessiki Parker plotkowano od lat, ale nikt nie sądził, że ten brak sympatii pomiędzy aktorkami będzie miał swój finał również w scenariuszu.

Jeszcze przed premierą  "And Just Like That…" zastanawiano się, jak twórcy zamierzają wyjść z tego impasu. Okazało się, że postać Samanthy Jones pokłóciła się z Carrie i wyjechała z Nowego Jorku do Londynu na stałe. Do słynnej bohaterki nawiązano w kilku odcinkach, pokazując jak Carrie tęskni za Jones, czy wymieniają się smsami. A jak będzie w 2. sezonie serialu?

Kim Cattrall wraca jako Samantha Jones! Aktorka pojawi się w 2. sezonie "And Just Like That…" - to potwierdzona informacja

Magazyn Variety jako pierwszy podał tę informację. Kim Catrall znów wcieli się w Samanthę Jones, ale tylko na małą chwilę. A jest nią finał 2. sezonu "And Just Like That..." Co więcej, pojawi się w tylko jednej scenie. Jak podają źródła magazynu, aktorka nagrała swoje wystąpienie 22 maja w Nowym Jorku, nie widząc się z innymi aktorkami, a zwłaszcza z Sarah Jessiką Parker czy showrunnerem serialu, Michaelem Patrickiem Kingiem. Podobno to właśnie wtedy nagrano moment, w którym Samantha rozmawia z Carrie przez telefon. Przypomnijmy, w ostatnim odcinku, który widzowie mogli dotąd obejrzeć, byłe przyjaciółki miały wstępne plany ponownego spotkania. Co ciekawe, za stylizację serialowej Samanthy odpowiada Patricia Field, która nie pracuje przy nowej wersji "Seksu w wielkim mieście".

Rzecznicy aktorki czy twórcy tytułu telewizyjnego nie komentują nadal tej sprawy, ale jedno jest pewne. Na ten finał "And just like that..." będziemy z pewnością czekać!