Smartfon OPPO Find N2 Flip: europejska premiera

Tak, to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Co takiego sprawia, że smartfon OPPO Find N2 jest wyjątkowy? Świetny design, wygoda codziennego użytkowania, duży ekran zewnętrzny, pojemna bateria i zaplecze fotograficzne... Argumentów ZA jest jednak znacznie więcej - podobnie jak pierwszych pozytywnych wrażeń.

OPPO Find N2 Flip to składany pionowo smartfon, który trafił ostatnio na rynek europejski (miał swoją premierę 15 lutego w Londynie). Co ciekawe, wcześniej 2 składane modele smartfonów OPPO (Find N i Find N2) odniosły ogromny sukces sprzedażowy w Chinach. Jest to jednak pierwszy składany smartfon marki, który debiutuje na rynku międzynarodowym. 

Materiały prasowe

OPPO Find N2 Flip inspiruje

Motto marki to „Inspiration Ahead” i właśnie INSPIRACJA jest w tym przypadku słowem kluczowym. OPPO angażuje się bowiem w motywowanie ludzi do robienia ciekawych rzeczy i pokonywania barier. Marce zależy na tym, żeby świat wciąż się rozwijał, a życie ludzi stawało się coraz łatwiejsze dzięki oferowanej technologii.

W mediach społecznościowych OPPO powstał też wart uwagi cykl #InspirationAhead, do którego marka zaprasza różnych twórców, z różnych dziedzin. Do tej pory wzięli w nim udział m.in. Lea Harmoza, Paulina Wronecka, Kuba Herman, Maciej Leja czy Pojman. Wszyscy goście z ogromną pasją tworzą wideo, w którym opowiadają, co stanowi dla nich codzienną inspirację. Efekt? Masa niesamowitych historii! 

Najnowszy OPPO Find N2 Flip stał się też inspiracją dla projektantki biżuterii, Natalii Kopiszki. Założycielka marki KOPI stworzyła dla tego modelu wyjątkowe, spersonalizowane etui z wymienną biżuterią i wysyłkę kreatywną w formie szkatułki, która może zdobić wnętrze twojego domu. 

Składany smartfon OPPO Find N2 Flip: skąd wynika jego fenomen?

Obawiasz się, czy składany smartfon na pewno wytrzyma twoje tempo? Możesz być spokojna - otrzymał certyfikat TÜV Rhineland, który potwierdza, że urządzenie wytrzymuje ponad 400 000 złożeń i rozłożeń w standardowej temperaturze pokojowej, a to odpowiada otwieraniu i zamykaniu telefonu ok. 100 razy dziennie przez... 10 lat. Brzmi dobrze, prawda?

Materiały prasowe

Poza stylowym smartfonem, w opakowaniu znajdziemy ładowarkę i zabezpieczające etui. Model OPPO Find N2 Flip jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych (Gwiezdny czarny i Księżycowy fiolet)

Nie bez znaczenia jest także ekologiczna odpowiedzialność twórców - do produkcji opakowania OPPO Find N2 Flip wykorzystano 100% materiałów uzyskanych dzięki recyklingowi. Szanujemy takie (nie)małe kroki w kierunku zmiany świata na lepsze. 

Materiały prasowe

To jednak nie koniec. Smartfon naprawdę świetnie leży w dłoni. Ma minimalistyczny design (m.in. dzięki polerowanym aluminiowym bokom, szklanej powłoce odpornej na odciski palców i unikalnemu wzorowi fal na zawiasie), który zachwyci nawet największych estetów i największe estetki.

Solidny, składany ekran ma niemal niewidoczne zgięcie. Możesz korzystać z tego sprzętu pod dowolnym kątem rozłożenia smartfona (w zakresie 45-110 stopni) - pozwala na to autorski, elastyczny zawias (ang. Flexion Hinge). 

Tryb FlexForm umożliwia użytkownikom korzystanie z aparatu... bez użycia rąk. Konstrukcja tego smartfona działa jak statyw! Spust migawki uruchomisz gestem otwartej dłoni (selfie wykonane aparatem 32 MP zadziwi cię świetną jakością). Robienie sobie zdjęć czy rozmowy online z użyciem kamerki nigdy nie były prostsze. Z kolei dzięki głównemu obiektywowi o rozdzielczości 50 MP z matrycą Sony IMX890 i przysłoną f/1.8 twoje fotografie będą wyglądały naprawdę profesjonalnie.

Find N2 Flip powstał we współpracy z legendarnym producentem aparatów fotograficznych, marką Hasselblad. Smartfon wiernie oddaje kolory i posiada wysokiej jakości tryb profesjonalny.

Co również istotne - przełomowy, 3,26-calowy ekran zewnętrzny to największy na rynku ekran w tego typu składanych smartfonach, który pozwala na obsługę... do sześciu widżetów jednocześnie. Możesz zatem błyskawicznie odpowiadać na wiadomości, przełączać ustawienia, robić zdjęcia, sprawdzać pogodę, nagrywać notatki głosowe czy odbierać połączenia - bez konieczności otwierania telefonu. 

I last but not least... BATERIA. Ta użyta w Find N2 Flip jest najbardziej pojemną i wytrzymałą baterią, jaka jest na ten moment dostępna w pionowo składanych smartfonach (pojemność 4300 mAh). Ma ok. 10% większą moc niż te tradycyjne. Koniec z wiecznie rozładowanym smartfonem - korzystaj z niego śmiało przez cały dzień na jednym ładowaniu.

OPPO udostępniło także funkcję szybkiego ładowania 44W SUPERVOOC, która gwarantuje ładowanie baterii od 0 do 50% w 23 minuty i od 0 do 100% w 59 minut.


Pssst, jeśli kupisz to urządzenie do 12 marca 2023 roku (lub do wyczerpania zapasów), w prezencie otrzymasz wysokiej klasy słuchawki Enco X2 (stworzone wspólnie z marką Dynaudio) i specjalny Pakiet Usług Premium, czyli:

  • 5 lat wsparcia oprogramowania (w tym 4 aktualizacje do nowych wersji systemu Android),
  • 5 lat bezpłatnych napraw,
  • 2 lata darmowej wymiany warstwy ochronnej na ekranie,
  • 1 rok ochrony ekranu w przypadku uszkodzenia mechanicznego,
  • 6 miesięcy Google Drive 100 GB,
  • Międzynarodową gwarancję OPPO.

Mamy przeczucie, że składany smartfon OPPO Find N2 Flip już niebawem zagości w torebkach (i dłoniach!) wielu z nas.