Nasze podejście do spraw miłości różni się w zależności od znaku zodiaku. Niektórzy wolą poświęcić dużo czasu na znalezienie swojej drugiej połówki. Upewnią się, że to ta właściwa osoba, najpierw poddając ją wielu testom. Będą ostrożne. Nie pozwolą, by opinia przyjaciół lub członków rodziny zaważyła na świeżo rozpoczętej relacji. 

Znaki zodiaku w nowym związku - jak się zachowują?

Twój partner nie przedstawił Cię swoim rodzicom i kumplom? Zanim pomachasz przed nim czerwoną flagą, sprawdź, jaki może mieć ku temu powód. Weź pod uwagę jego znak zodiaku Słońca oraz znak wschodzący. Możliwe, że mężczyzna, który chce z Tobą być, dba o to, by Wasza miłość miała solidny fundament. 

Znaki ziemi powolnie czekają, aż związek stanie się stabilny i pewny. Znaki ognia z kolei są spontaniczne, lecz ich miłość może wypalić się w mgnieniu oka. 

BYK

Chociaż Bykiem rządzi Wenus, planeta miłości, ten znak zodiaku nie jest porywczy w uczuciach. Podchodzi do związków w metodyczny sposób, cegiełka po cegiełce budując swoje szczęście. Woli nie przedstawiać Cię swoim bliskim, dopóki nie zyska całkowitej pewności. Poświęci miesiące na wzmacnianie związku i upewnianie się, że jesteś "tą jedyną". Gdy poczuje, że mógłby wziąć z Tobą ślub, poznasz całą jego świtę.

RAK

Rak to beznadziejny romantyk zodiaku, który przywiązuje dużą wagę do związku. Nie chce być osądzany za swoje uczucia. Przez jakiś czas będzie trzymać Cię z daleka od swojej rodziny i przyjaciół. Najpierw upewni się, że się o niego troszczysz i nie próbujesz złamać mu serca. Wie, że jego bliscy chcą dla niego jak najlepiej. Poczeka na odpowiedni moment. Kiedy Rakowi zależy, zaczyna się lękać o losy swojego związku. Nie pozwoli, żeby zewnętrzna opinia zaważyła na jego miłości.

LEW

Lew przedstawi partnera swoim przyjaciołom, gdy pojawi się najlepsza możliwa okazja. Możliwe, że dojdzie do tego na imprezie, na której nikt nie przeoczy Waszej wspaniałej pary. Zakochany Lew zapragnie się pochwalić. Zrobi to z rozmachem i ekstrawagancją. Od razu poczujesz, że jesteś dla niego ważna. Nic i nikt nie będzie Wam zagrażać. 

PANNA

Panny podchodzą do swojego związku z dbałością o szczegóły. Partner spod tego znaku zodiaku musi mieć ustalony plan działania. Najpierw zadba o to, żeby jego relacja została zbudowana na mocnych podstawach. Dopiero gdy Wasze "historia miłosna" ma się dobrze, wykona ten decydujący krok i upubliczni news o Waszej parze. 

Bromberger Hoover Photography/Getty Images

SKORPION

Skorpion od związku oczekuje lojalności. Wstrzyma się z przedstawianiem partnera, dopóki nie powierzy mu swojego zaufania. W miłości pragnie poczuć się bezbronny. Wielokrotnie przetestuje swoją drugą połówkę, zanim upewni się, że to "TO". Poznanie rodziców Skorpiona wydarzy się dopiero po kilku miesiącach od rozpoczęcia znajomości. 

KOZIOROŻEC

Zanim Koziorożec przedstawi swoją "miłość życia" przyjaciołom, musi mieć pewność, że jego partnerstwo jest solidne i gotowe przetrwać kolejne dekady. Żaden konflikt nie może zakłócić jego więzi. Długo pracuje nad budowaniem związku, toteż nieprędko poznasz jego bliskich. 

WODNIK

Wodnik nie chce być oceniany przez pryzmat związku. Miłość to jego sprawa osobista, nie mająca nic wspólnego z publicznym wizerunkiem. Ten znak powietrza może celowo opóźniać przedstawienie partnerki swoim bliskim. Nie miej mu tego za złe. Musi się upewnić, że nie zatraci dla Ciebie swojej osobowości.