Kendra Spears jest w ciąży! Ojcem dziecka jest Książę Rahim Aga Khan, najstarszy syn 49. imama aga chanów, przywódcy duchowego szyitów z grupy nizarytów.

W zeszłym roku opisywaliśmy wam związek amerykańskiej modelki i arabskiego księcia. To była opowieść rodem z bajki o Kopciuszku. Kendra Spears, dzisiaj znana jako księżniczka Salwa Aga Khan, wyszła za mąż za 43-letniego arystokratę, którego majątek szacowany jest na ponad 800 milionów dolarów! Rahim studiował w Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii, ale potem wrócił do swojej Ojczyzny, by zająć się prowadzeniem organizacji wspierającej rozwój krajów Trzeciego Świata - Aga Khan Development Network. Para poznała się dzięki Naomi Campbell, a pod koniec sierpnia 2013 roku odbył się ślub w obrządku muzułmańskim. Ojciec i dziadek księcia również poślubili kobiety z Zachodu. Matką Khana jest była modelka Sarah Frances Croker-Poole (teraz księżniczka Salimah Aga Khan), a drugą żoną księcia Alego Khan była Rita Hayworth.

Sądziliśmy, że księżniczka Salwa będzie zmuszona zrezygnować z pracy w modelingu, ale raz na jakiś czas pojawia się na łamach prestiżowych magazynów. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w październikowym numerze W w sesji "The New Royals". Na planie partnerowały jej m.in. Stella McCartney, Cara Delevingne, Carolina Herrera, Charlotte Casiraghi, a także Anjelica Huston.