"O mój boże, to sen! Kendall Jenner założyła moją kurtkę - brązowy blezer/sukienka z metką The Mannei. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy" napisała wczoraj na swoim Instagramie Sara Boruc i opublikowała zdjęcia paparazzi, przedstawiające modelkę w jej projekcie. To jednak nie wszystko: chwilę później Jenner sama dodała galerię trzech zdjęć, na których pozuje ubrana we wspomnianą kurtkę (podpisała je po prostu emoji przedstawiającym misia). "Kendall wrzuciła sesje w mojej marynarce na swój Instagram. Kochani życzę Wam abyście spełniali swoje marzenia i moooocno wierzyli w moc czystych intencji. To działa ! Cudownego Nowego Roku" dodała w reakcji na to wydarzenie projektantka.

Kasia Tusk w minimalistycznej spódnicy z sieciówki za mniej niż 100 zł. Jest ponadczasowa i świetnie sprawdzi się na sylwestra w domu>>

Sara Boruc-Mannei zapowiadała swoją markę ubrań The Mannei od jesieni zeszłego roku, a jej projekty w opcji pre-order można kupić od kilku tygodni. Jej strona internetowa ma ruszyć w tym miesiącu, ale brand już może pochwalić się takim sukcesem. Jak to się stało, że projekty The Mannei trafiły do Kendall Jenner? O historii, która za tym stoi, Sara Boruc zdecydowała się opowiedzieć Pudelkowi. Okazuje się, że agencja, z którą współpracuje projektantka, nawiązała kontakt ze stylistami Jenner - następnie dostali oni podgląd produktów i modelka sama wybrała modele, które jej się podobają. Kolejnym krokiem było dostosowanie projektów na przymiarki i wysłanie ich do USA. 

The Mannei nie mogło wyobrazić sobie lepszego startu niż wyróżnienie jednego z projektów przez topową modelkę i gwiazdę, którą na Instagramie obserwuje już ponad 146 milionów osób. Wśród projektów marki Sary Boruc-Mannei znajdziemy też między innymi skórzane garnitury z głębokim dekoltem, trencze z wyraźnie zarysowaną linią ramion, topy bez rękawów, kurtki pilotki podszyte misiem, kremowe marynarki czy krótkie czekoladowe ramoneski.

Kourtney Kardashian w marynarce Eppram! Celebrytka postawiła na jeden z najpopularniejszych modeli marki>>