Kendall Jenner nago. Modelka jest gotowa na letnie opalanie

Nie tylko my poczułyśmy już lato. Kendall Jenner właśnie otworzyła sezon na pięknie opalone ciało. Modelka udostępniła ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy cieszącą się promieniami słońca Jenner, opalającą się na tarasie, mając na sobie jedynie zieloną czapkę z daszkiem. Modelka dodała także inne zdjęcia m.in sushi, czy przedstawiające ją jeżdżącą konno. Jednak (co oczywiste) to właśnie nagie zdjęcie Kendall wywołało najwięcej emocji. Wielu uważa, że jej najnowszy post był wyraźnym nawiązaniem do rozstania z byłym chłopakiem - zawodnikiem NBA Devinem Bookerem. Zdjęcie Jenner pojawiło się kilka dni po tym, jak świat obiegła wiadomość, że para postanowiła zakończyć swoją relację po dwóch latach związku. Dla wielu fanów modelki, stanowi to niezbity dowód, że Kendall jest aktualnie singielką.

„Single energy”, „Singielka Kendall ma świetny humor”, „To zdjęcie aż krzyczy - jestem singielką”, „Single Kendall to najlepsza Kendall” - brzmią komentarze pod postem modelki.

Kendall Jenner pokazuje ciało. Nagie zdjęcia modelki

To nie pierwszy raz, kiedy modelka śmiało eksponuje swoje idealne ciało. W czerwcu 2019 r. Jenner podzieliła się kilkoma nagimi selfie w wannie, a w kolejnym miesiącu udostępniła na swoim Instagramie drapieżne zdjęcie z sesji zdjęciowej. W tym roku, modelka pozowała topless nad basenem, promując w ten sposób tequillę swojej marki alkoholowej 818.