Suknia, o której mowa, nazwana "Hilma Gown" od Helsa, marki odzieżowej założonej przez modelkę Elsę Hosk, ma romantyczny dekolt w kształcie litery V, marszczoną talię i gustowne wycięcia

Jenner zestawiła eteryczny strój z perłowymi kolczykami, beztrosko potarganym kokiem i odrobiną różanego makijażu, roztaczając aurę bogini na tle słońca, morza i palm. W międzyczasie Hailey Bieber, założycielka Rhode beauty, dopełniła całą tę scenę w przylegającej do ciała białej sukience, złotych kolczykach i swoim popisowym upięciu. Ostatnimi czasy duet stał się nierozłączny, zamieniając śnieżne stoki Aspen na skąpane w słońcu karaibskie plaże tuż przed rozpoczęciem nowego roku.

@kendalljenner/IG

Post na Instagramie zawierał też osobisty dopisek od Jenner: "Lata mijają i wydają się coraz krótsze. Obecność i czas to wszystko, o co mogę prosić. Jestem tak wdzięczna za to, co minęło, tak optymistycznie nastawiona na to, co nadejdzie. Kochaj ludzi, których trzymasz przy sobie i nie marnuj ani sekundy" - napisała, podsumowując pełne nadziei prognozy na 2024 rok: "Obdarz mnie miłością i śmiechem, wdzięcznością i rozwojem, cierpliwością i obecnością".

@kendalljenner/IG

Jenner jest zdecydowaną zwolenniczką trendu sheer. Od La Perla Couture na Met Gala 2017 po replikę Chanel z 1994 roku od Nensi Dojaka na after party Met Gala 2023, jej odważne podejście do mody sugeruje, że prześwitujące sukienki jeszcze długo będą gościć na czerwonych dywanach.