Związek pod znakiem Barana

Pierwsza randka: 21 marca - 19 kwietnia

Jesteście w związku partnerskim polegającym na wiecznej konkurencji. Ta relacja to właściwie ciągła walka, pełna kąśliwych uwag. Uzależniliście się od udowadniania swoich racji we wszystkim, co robicie i stało się to waszą miłosną rutyną. Może zamiast toczyć między sobą bitwy, powinniście połączyć siły w słusznym celu? Skierowanie swoich walecznych zachowań na zewnątrz oraz staranie się o coś, jako jednostka (ty i on połączeni w jedność) szybko sprawi, że w waszej relacji na nowo pojawi się gorące uczucie. Wasz związek ma skłonność do szybkiego przejścia z płomiennego romansu do nudnej codzienności, w której panuje chłód. Jeśli nie chcecie, by prędko się wypalił, popracujcie nad sobą i uzbrójcie się w cierpliwość. 

Związek pod znakiem Byka

Pierwsza randka: 20 kwietnia - 20 maja

Byk to znak zodiaku, dla którego sprawy materialne mają duże znaczenie. Pewnie płacicie po połowie za wszystkie rachunki już od pierwszej randki. Jeden z kochanków jest bardzo skupiony na pieniądzach. To może objawiać się nawet chciwością. Kiedy robicie zrzutkę na jakiś cel, potraficie dużo zaoszczędzić. Inwestycja we wspólne wakacje w egzotycznym miejscu na pewno wyjdzie wam na dobre. W najgorszym wypadku jedno z was stworzy w związku napięcie związane z równym podziałem kosztów. Wtedy, jeśli zamieszkacie razem, będzie wyliczać drugiej stronie każdy grosz. Ta miłość może was słono kosztować. 

Związek pod znakiem Bliźniąt

Pierwsza randka: 21 maja - 20 czerwca

W tym związku dużo się mówi i pisze o uczuciach, jednak te czułe słówka nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Seks ma dla was ogromne znaczenie, ale ciężko wam pogłębić swoją więź. Romans pod znakiem Bliźniąt opiera się głównie na flircie oraz ciągłym żartowaniu. Jeśli zamieni się w prawdziwy związek, znajdziecie w nim swój własny, niepowtarzalny język lub wymyślicie sobie pseudonimy. Gra słów to nieodłączny element tej relacji. Doskonale wiecie, co zrobić czy powiedzieć, żeby rozgrzać kochanka do czerwoności. Zarówno w łóżku, jak i w trakcie kłótni. 

Związek pod znakiem Raka

Pierwsza randka: 21 czerwca - 22 lipca

Wasz związek jest bardzo emocjonujący i pełen wrażliwości. Dla jednego z was dużą rolę odgrywa rodzina. Znaczna część tej relacji będzie zależeć od dobrych układów z krewnymi jednego z kochanków. Opinia przyjaciół też będzie mieć znaczenie, ponieważ zodiakalny Rak rządzi klanem. Jeśli relacja przetrwa te próby, ma szansę trwać wiecznie. Z dnia na dzień możecie zacząć planować swoją przyszłość, dzielić ze sobą mieszkanie czy myśleć o założeniu własnej rodziny. Chociaż dla jednego z was to wyda się zbyt szybkie, ta miłość ma wielki potencjał. Warto dać jej szansę. 

 

Związek pod znakiem Lwa

Pierwsza randka: 23 lipca - 22 sierpnia

Jesteście tą parą, która przyciąga zazdrosny wzrok innych. Nie da się was nie zauważyć, kiedy pojawiacie się wspólnie na przyjęciach. Bije od was szczęście i blask. To, co dzieje się za kulisami waszej miłości, nadaje się na osobny scenariusz. Jeśli jedno z was będzie królem lub królową, a drugie poczuje się jak służący, stoczycie ze sobą niejeden pojedynek. W tej relacji ktoś za bardzo lubi się wywyższać. Zamiast starać się panować nad swoim kochankiem, lepiej postarajcie się traktować na równi. Przecież w miłości chodzi o to, żeby wspólnie rządzić swoim królestwem. 

Związek pod znakiem Panny

Pierwsza randka: 23 sierpnia - 22 września

Wasze dusze połączyły się pod znakiem Panny, która rządzi zdrowiem, dobrą dietą i kondycją. Zależy wam na tym, żeby będąc w związku zawsze mieć dobre samopoczucie. Pierwsi dajecie sobie pomoc w potrzebie. Jedno gotuje drugiemu rosół w chorobie lub robi masaże na rozluźnienie. Niestety, oboje macie skłonności do gderania i lubicie oceniać swoje wybory lub wytykać wzajemne wady. Aby nie krytykować się zbyt często, powinniście znaleźć sobie wspólny cel. Praca razem, sprzątanie, ogrodnictwo, uprawianie sportu - te zwykłe czynności bardziej was zbliżą. Jeśli kiedykolwiek zamieszkacie razem, wasz dom stanie się harmonijnym miejscem. 

Związek pod znakiem Wagi

Pierwsza randka: 23 września - 22 października

Przed wami świetlana przyszłość lub niekończące się potyczki. Wszystko zależy od tego, w którą stronę przechyli się szala Wagi. Tym znakiem zodiaku rządzi miłość i wojna. Wasze siły włożone w związek będą musiały się zrównoważyć, żeby zapanowała w nim harmonia. Wtedy rozpoczniecie wymarzone partnerstwo, w którym żadne z was nie czuje się mniej ważne. Ciągła praca nad sobą i uwolnienie się od swoich uprzedzeń zapewni między wami długotrwałe szczęście. Niech tylko któreś z was złamie kodeks miłości - druga strona zaplanuje odwet. Oczekujcie najgorszej, bolesnej zemsty.

Związek pod znakiem Skorpiona

Pierwsza randka: 23 października - 21 listopada

Ten związek jest bardzo intensywny pod względem cielesnym. Nie potraficie wyjść z łóżka i trzymać rąk przy sobie, kiedy tylko znajdujecie się blisko. Seks to solidny fundament waszej relacji. Jeśli zamienicie romans w coś poważniejszego, wasze siły z pewnością połączą się w biznesie lub działaniu charytatywnym. To miłość, która swoją siłą przypomina ogień oraz pochłania bardzo dużo czasu i energii. Jesteście mocną parą, ale bądźcie ostrożni. Oboje potraficie opluć się jadem, kiedy emocje wezmą górę. Popracujcie razem nad swoją ciemną stroną. 

 

Związek pod znakiem Strzelca

Pierwsza randka: 22 listopada - 21 grudnia

Jedno z was wnosi do związku egzotykę. Być może ma inne pochodzenie kulturowe lub jest pamiątką przywiezioną z podróży? Razem tworzycie kreatywną parę, która nigdy się nie nudzi. Wzajemnie ładujecie się inspiracjami, bo macie sporo ciekawych doświadczeń. W domu przebywacie tylko w czasie kwarantanny, inaczej już bylibyście w samolocie lecącym gdzieś bardzo daleko. Kiedy ta relacja stanie się poważna, niewiele będzie w stanie ją złamać. Cechuje was wolność i elastyczność, dzięki czemu jedno pojedzie za drugim nawet na koniec świata, jeśli zaistnieje taka konieczność. 

Związek pod znakiem Koziorożca

Pierwsza randka: 22 grudnia - 19 stycznia

Twój związek opiera się na sukcesach. Są to osiągnięcia wspólne lub tylko jednej osoby. Koziorożec jest znakiem rządzonym ambicjami, na pewno nie leży bezczynnie na kanapie. Tak też jest z wami - nie potraficie przeżyć całego dnia w piżamie, wolicie spędzać czas kreatywnie. Przynajmniej jedno z was bardzo koncentruje się na swojej karierze, przez co niekiedy zaniedbuje relację. Postarajcie się, aby wasza miłość nigdy nie zeszła na drugi tor. Niech praca nie będzie w niej przeszkodą, tylko źródłem wspólnego utrzymania. Wspięcie się na szczyt kariery zawodowej nie jest zarezerwowane wyłącznie dla singli. 

Związek pod znakiem Wodnika

Pierwsza randka: 20 stycznia - 18 lutego

To miłość, która związała ze sobą dwóch najlepszych kumpli. Między wami jest łatwe i przyjemne połączenie, którego nie trzeba nazywać słowami. Tworzycie partnerstwo oparte na przyjaźni oraz wielkiej tolerancji. Możliwe, że łączy was ten sam krąg ludzi. Lubicie działać w grupach, a przewodzenie innymi przychodzi wam bardzo naturalnie. Razem macie głos, za którym podążają masy. Niestety, w tym związku brak emocji i głębokiej pasji. Szybko możecie popaść w rutynę lub zacząć rozglądać się za kimś, kto wyda wam się bardziej interesujący. Chyba, że wolicie komfort ponad wszystko. 

Związek pod znakiem Ryb

Pierwsza randka: 19 lutego - 20 marca

Nie potrzebujecie słów, żeby się ze sobą komunikować. Wasz seks jest bardzo intuicyjny i pełen namiętności. Oboje jesteście aż zanadto wrażliwi, kiedy przebywacie razem. Czasem wynikają z tego konflikty. Z łatwością obruszacie się z byle powodu. Poza tym wasza relacja jest sielanką. Czujecie się ze sobą, jak na wakacjach. Tworzycie swój własny, inny świat. Wiecie wszystko na temat wspólnych kąpieli, kochania się przy świecach i tańca do muzyki, którą słyszycie tylko wy. Jeśli mieszkacie razem, pamiętajcie, żeby nie zapomnieć opłacić rachunków. 

Znaki zodiaku skłonne do zdrady >>