Związek pod znakiem Barana

Pierwsza randka: 21 marca - 19 kwietnia

Jesteście w związku partnerskim polegającym na wiecznej konkurencji. Ta relacja to właściwie ciągła walka, pełna kąśliwych uwag. Uzależniliście się od udowadniania swoich racji we wszystkim, co robicie i stało się to waszą miłosną rutyną. Może zamiast toczyć między sobą bitwy, powinniście połączyć siły w słusznym celu? Skierowanie swoich walecznych zachowań na zewnątrz oraz staranie się o coś, jako jednostka (ty i on połączeni w jedność) szybko sprawi, że w waszej relacji na nowo pojawi się gorące uczucie. Wasz związek ma skłonność do szybkiego przejścia z płomiennego romansu do nudnej codzienności, w której panuje chłód. Jeśli nie chcecie, by prędko się wypalił, popracujcie nad sobą i uzbrójcie się w cierpliwość. 

Związek pod znakiem Byka

Pierwsza randka: 20 kwietnia - 20 maja

Byk to znak zodiaku, dla którego sprawy materialne mają duże znaczenie. Pewnie płacicie po połowie za wszystkie rachunki już od pierwszej randki. Jeden z kochanków jest bardzo skupiony na pieniądzach. To może objawiać się nawet chciwością. Kiedy robicie zrzutkę na jakiś cel, potraficie dużo zaoszczędzić. Inwestycja we wspólne wakacje w egzotycznym miejscu na pewno wyjdzie wam na dobre. W najgorszym wypadku jedno z was stworzy w związku napięcie związane z równym podziałem kosztów. Wtedy, jeśli zamieszkacie razem, będzie wyliczać drugiej stronie każdy grosz. Ta miłość może was słono kosztować. 

Związek pod znakiem Bliźniąt

Pierwsza randka: 21 maja - 20 czerwca

W tym związku dużo się mówi i pisze o uczuciach, jednak te czułe słówka nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Seks ma dla was ogromne znaczenie, ale ciężko wam pogłębić swoją więź. Romans pod znakiem Bliźniąt opiera się głównie na flircie oraz ciągłym żartowaniu. Jeśli zamieni się w prawdziwy związek, znajdziecie w nim swój własny, niepowtarzalny język lub wymyślicie sobie pseudonimy. Gra słów to nieodłączny element tej relacji. Doskonale wiecie, co zrobić czy powiedzieć, żeby rozgrzać kochanka do czerwoności. Zarówno w łóżku, jak i w trakcie kłótni. 

Związek pod znakiem Raka

Pierwsza randka: 21 czerwca - 22 lipca

Wasz związek jest bardzo emocjonujący i pełen wrażliwości. Dla jednego z was dużą rolę odgrywa rodzina. Znaczna część tej relacji będzie zależeć od dobrych układów z krewnymi jednego z kochanków. Opinia przyjaciół też będzie mieć znaczenie, ponieważ zodiakalny Rak rządzi klanem. Jeśli relacja przetrwa te próby, ma szansę trwać wiecznie. Z dnia na dzień możecie zacząć planować swoją przyszłość, dzielić ze sobą mieszkanie czy myśleć o założeniu własnej rodziny. Chociaż dla jednego z was to wyda się zbyt szybkie, ta miłość ma wielki potencjał. Warto dać jej szansę.