Złe nawyki randkowe wszystkich znaków zodiaku

Baran: nietrzeźwy wypisuje do byłego

Jedną z najmocniejszych cech charakteru Barana jest jego odwaga w każdej sytuacji. Ten znak zodiaku ufa swojemu wnętrzu i nie traci głowy w stresujących sytuacjach. Niestety, będąc pod wpływem alkoholu, dopuszcza się bardzo impulsywnych decyzji. W nocy może wypisywać do swojego eks, chociaż będzie tego żałować o poranku. Tym samym przedłuża swoje dawne love story, zamiast angażować się w kogoś nowego. Jesteś Baranem? Pora spontanicznie umówić się z kimś nowym i nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. 

Byk: udaje kogoś, kim nie jest

Jako Byk, zwykle jesteś dość przyziemna, ale kiedy przystępujesz do podrywu online, tworzysz profil randkowy, który przedstawia cię w zupełnie innym świetle. Zrzuć winę na Wenus, twoją planetę, przez którą masz obsesję na punkcie estetyki. Wszyscy kochają cię za twoją autentyczność, więc nie próbuj na siłę stawać się kimś innym. Nie ma potrzeby chować się za filtrem, skoro masz w sobie naturalne piękno. Właściwa osoba zostanie przyciągnięta do twojej wrażliwej, zmysłowej duszy. 

Bliźnięta: randkują z osobami, na których im nie zależy

Bliźnięta są ciekawe ludzi i nigdy nie mają dość nowych znajomości. Niestety, jako znak powietrza, wysyłasz innym sprzeczne sygnały. Twoje żywe zainteresowanie może zostać odebrane jako zachęta, że chcesz czegoś więcej. Masz dobre zamiary, ale w trakcie randek zachowujesz się zbyt entuzjastycznie. Gdy ktoś zdąży ulokować w tobie uczucia, ty, znudzona, szukasz szczęścia gdzieś indziej. Na dodatek marnujesz energię na przeszłe sprawy, zamiast skupić się na tym, co przyniesie jutro. 

Rak: przywiązuje się jeszcze przed pierwszym spotkaniem

Rak często zawiera znajomości online, żeby najpierw poznać osobę, z którą następnie umówi się na randkę. W ten sposób sprawdza, czy ten ktoś "z zewnątrz" jest wart poświęcenia mu swojej energii. Tylko że Krab prędko łapie uczucia. Zaangażuje się emocjonalnie nawet poprzez pisemną konwersację. Jeśli jako Rak czerwienisz się i mdlejesz przed spotkaniem twarzą w twarz, pamiętaj, że to za wcześnie, aby wyciągać zbyt pochopne wnioski.

Co powoduje, że nudzisz się w związku? >>