Zwierzęta mocy - co oznaczają w astrologii? 

Zwierzę mocy Barana: baran

Gwiezdna konstelacja twojego znaku ma kilka konotacji w różnych kulturach, jednak Egipcjanie i Grecy byli zgodni, że najbardziej odpowiada symbolice Barana. To zwierzę idzie w parze z twoim archetypem reprezentującym determinację, działanie oraz inicjatywę. Łatwo wyprowadzić je z równowagi, a wtedy od razu przystępuje do ataku. Dawniej baran reprezentował również ogromną siłę przebicia oraz płodność. Zapowiada duże zmiany w życiu, które sama inicjujesz pod wpływem impulsu. 

Zwierzę mocy Byka: byk

To fakt, Byk jest uparty. Jednak moc i obecność twojego zwierzęcia duchowego czczono w wielu kulturach. Byk symbolizuje męskość, stabilność, siłę oraz uziemienie. W astrologii odpowiada żywiołowi ziemi, reprezentując naturę w rozkwicie. Kojarzy się z wolą życia i dawaniem życia, a zatem wszystkim, co związane z płodnością, zmysłowością, seksualnością czy boską obfitością. Masz talent do sztuki - inspirujesz innych swoim wrodzonym poczuciem estetyki.

Zwierzę mocy Bliźniąt: motyl

Bliźnięta są jak towarzyski motyl.  Kapryśne, figlarne i trudne do złapania. To stworzenie symbolizuje dwoistość, czyli twoją podwójną naturę. Jest oznaką przemiany, wiecznego bycia w ruchu, doceniania życia bez zbędnych analiz. Wolny i lekki, rozkłada skrzydełka, lecąc tam, gdzie pojawiają się nowe możliwości. Jako twój duchowy przewodnik, uczy cię miłości do siebie samej. Sprawia, że nigdy nie masz dość zdobywania nowych talentów.

Zwierzę mocy Raka: rak

Rak, jako zwierzę mocy, wykracza daleko poza chwiejne nastroje i twoje ostrożne podejście do życia. To wytrwałe, intuicyjne stworzenie symbolizuje czas i wrażliwość. Porusza się wspak, kiedy czuje zagrożenie, dlatego razem z nich wycofujesz się z konfliktów. Ten ruch dotyczy także twoich sentymentalnych podróży do przeszłości. Rak w roli patrona opiekuje się tobą i sprawia, że masz wysoko rozwinięty "szósty zmysł". 

Co oznacza znak zodiaku twojego pupila? >>