Taka jest wiosenna odsłona SOLAR! Linia WEEKEND powstała z myślą o odpoczynku, zwolnieniu tempa, odprężeniu i wygodzie. Projektantki stworzyły wygodne modele w czasach, kiedy potrzeba połączenia trendów i funkcjonalności jest silniejsza niż dotychczas. Moda ulega modyfikacjom, do których SOLAR z łatwością się adaptuje.

Modele WEEKEND łączą prostotę, jakość i nowoczesność. Istotny był dobór materiałów, krojów i odcieni. Miękkie bluzy, dopasowane joggersy z kantem, sukienki czy spódnice uszyte zostały w Polsce, z bawełny organicznej oznaczonej certyfikatami OEKO-TEX i GOTS. Oba dokumenty zapewniają o tym, że proces produkcji tekstyliów jest przyjazny środowisku. Bawełna organiczna miękko otula ciało, a stonowane pastele odpowiednio się komponują z tkaniną. Kolekcja została wyprodukowana w Polsce z dbałością o każdy detal.

Kapsułowa linia, zaprojektowana w duchu „less is more’, jest w pełni kompleksowa. Składają się na nią komplety, a nawet trzy częściowe zestawy. Total look to tylko propozycja – ubrania można dowolnie zestawiać i łączyć. Poznaj praktyczny wymiar mody SOLAR.