Marka urodowa Kate Moss - Cosmoss

Z prędkością światła media obiegła wieść, że Kate Moss uruchamia własną markę beauty & wellness. Została nazwana Cosmoss (połączenie nazwiska modelki oraz słowa "cosmos"), jej logo łączy w sobie symbol słońca i dwa księżyce, a identyfikacja wizualna opiera się na ciemnej zieleni, złocistych beżach, oraz czerni i bieli. Powstało już nawet instagramowe konto @cosmoss, które niedługo po ogłoszeniu tego newsa zaczęło obserwować już ponad 20 tysięcy osób - mimo że o samej marce tak naprawdę wciąż wiadomo niewiele. Mamy zdjęcia Moss w ruchu i z rozwianymi włosami, krótki film, w którym założycielka wchodzi nago do jeziora w pełnym słońcu czy grafiki z hasłami przewodnimi, takimi jak "odmłodzenie, równowaga, uzdrowienie” czy "duchowa, zmysłowa, samoświadoma”

Kate Moss twarzą nowości w Zara 2022. Imprezowe ubrania na najsłynniejszej modelce świata to projekty, o których mówi dziś cały internet>>

W postach czytamy zresztą: "Cosmoss czerpie z niezwykłego doświadczenia życiowego Kate Moss — gotowej do dzielenia się swoją podróżą samoakceptacji i swobodnego bycia sobą. Każdy produkt Cosmoss został starannie opracowany z myślą o dobrym samopoczuciu, przy użyciu silnych, naturalnych substancji. Każdy rytuał otwiera drzwi do równowagi, odnowy i miłości. Zapach Cosmoss wyostrza się i dopełnia".

To pierwsza własna marka topowej modelki, która do tej pory współtworzyła kreatywnie lub doradzała firmom modowo-urodowym, a także była twarzą kolekcji. Moss postanowiła jednak pójść w ślady innych gwiazd, takich jak Hailey Bieber, Rihanna, Scarlett Johanson czy Kim Kardashian, i otworzyła własny biznes.

Te rzeczy będą modne w 2022 roku. Oto najważniejsze nowe trendy według Pinteresta>>

Serwis WWD.com podaje, że w ofercie urodowej marki Kate Moss mają znaleźć się między innymi produkty do pielęgnacji skóry i olejki CBD. Na więcej informacji trzeba będzie jednak poczekać do 1 września 2022 r., bo wtedy włsśnie startuje Cosmoss. Zajmijcie miejsce w kalendarzu, czujemy w kościach, że będzie warto.

Hailey Bieber w dziewczęcym swetrze z polską metką. Gwiazda znów założyła ubranie od Magdy Butrym>>