Transatlantycka podróż Williama i Kate budzi sporo emocji. Po części dlatego, że to ich pierwsza wizyta w USA od 2014 roku oraz ich pierwszy zagraniczny wyjazd od czasu śmierci królowej Elżbiety II, po części ze względu na timing. Podróż księżnej i księcia Walii zbiegła się bowiem w czasie z głośną premierą teasera dokumentu o życiu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Mimo wyraźnych choć ocenianych jako wątpliwe moralnie rozgrywek medialnych Sussexów, Catherine nie dała się przyćmić. Gości dziś na łamach co drugiego zagranicznego serwisu. Wszyscy doceniają jej pełną klasy i wysmakowanej elegancji stylizację. Doceniamy ją i my.  

Podczas odwiedzin Somerville, para spotkała się z Emily Reichert, CEO Greentown Labs, Joe Curtatonem, prezesem Northeast Clean Energy Council oraz przedstawicielami lokalnej społeczności. Na tę okazję Kate zdecydowała kontynuować rozpoczętą już pierwszego dnia na lotnisku w Bostonie garniturową passę. Wcześniej miała już na sobie granatowy komplet od Alexandra McQueena oraz tweedową marynarkę z hipnotyzującymi podtonami indygo.

Getty Images

Getty Images

Tym razem wybrała ponadczasowy set złożony z taliowanej marynarki oraz rozszerzanych spodni z wysokim spodni od luksusowej marki Roland Mouret. Garnitur wyróżnia efektowny kolor czerwonego wina, który nam przypomina odcień Viva Magenta, czyli świeżo upieczony kolor 2023 roku wg Instytutu Pantone. "To kolor, który łączy ciepłe i zimne odcienie, przeszłość i przyszłość, fizyczną i wirtualną rzeczywistość" – tłumaczyła Laurie Pressman, wiceprezeska Pantone Color Institute podczas targów sztuki Art. Basel w Miami. 

Getty Images

Do burgundowego zestawu księżna Walii dobrała pudrowo różową bluzkę z seventiesową kokardą przy dekolcie. Co z dodatkami? Biznesowo-modowe wykończenie całego looku Kate uzyskała za pomocą złotych kolczyków wysadzanych diamentami projektu Danielli Draper, ciemnoczerwonej torebką Chanel z biżuteryjną rączką oraz dopasowanych kolorystycznie czółenek z eleganckiego zamszu.

Identyczne znajdziecie w sieci pod nazwą Gianvito Rossi’s 105 pumps. Cathrine uwielbia je do tego stopnia, że w szafie ma aż 5 różnych odcieni tego modelu.

Coś czujemy, że książęcej garderoby pozazdrościłaby jej sama Carrie Bradshaw.