W czwartkowy wieczór księżna Walii wraz z rodziną wzięła udział w tradycyjnym świątecznym nabożeństwie kolędowym w Westminster Abbey w Londynie, które w tym roku odbyło się pod hasłem "Together at Christmas" i było dedykowane zmarłej niedawno królowej Elżbiecie II. Towarzyszyli jej mąż książę William oraz dzieci - księżniczka Charlotte i książę George, a także siostra Kate Middleton, Pippa Middleton. 

Motywem przewodnim ich strojów były burgund i granatowa czerń, które przewijały się na płaszczach i dodatkach rodziny królewskiej.

Zachwyciła przede wszystkim Kate Middleton, która pojawiła się w długim taliowanym okryciu wierzchnim od Eponine London oraz butach Gianvito Rossi. Długi płaszcz, który swobodnie mógłby też pełnić rolę zimowej sukienki, księżna uzupełniła dopasowanymi kolorystycznie czółenkami na niewielkim obcasie i torebką kopertówką oraz biżuterią w postaci wiszących kolczyków i pierścionka.

Meghan Markle i książę Harry nie pojawią się na koronacji Karola? "Harry jest jego synem i Jego Wysokość zawsze będzie go kochał">>

Kate Middleton / GettyImages

"To jedna z jej najlepszych stylizacji w tym roku", "Uroczo",  "Miłość!" pisali fani rodziny królewskiej w internecie, nie kryjąc zachwytów nad kolejnym lookiem księżnej Walii. Wam też się podobał? Świetnie się składa, bo więcej zdjęć niesamowitego looku Kate Middleton możecie obejrzeć w naszej galerii. Mamy dla Was fotorelację prosto z królewskiej uroczystości.

Kate Middleton zachwyca kolejną stylizacją podczas wizyty w USA. Księżna Walii wybrała garnitur w najmodniejszym kolorze 2023 roku>>