Ostatnie tygodnie Kate spędziła z dala od obiektywów fotoreporterów. Wszystkim fanom royalsów przynosimy jednak dobre wieści. 1 listopada księżna Walii wróciła do pełnienia królewskich obowiązków. Z początkiem nowego miesiąca złożyła wizytę w organizacji „Dadvengers” znajdującą się na obszarze Arnos Grove w północnym Londynie. Pragnęła dowiedzieć się, jak stowarzyszenie wspiera ojców w wypełnianiu zaszczytnej, ale i niełatwej roli ojcostwa. 

Kate Middleton ma nowe ulubione sneakersy. Są przyjazne środowisku i uwielbiane przez gwiazdy>>

Dadvengersi (how cute is that!) zabrali Kate na jeden ze swoich cyklicznych spacerów organizowanych pod nazwą „Dad Walks”. W ten sposób, w bardziej niż przy zasiadanym spotkaniu swobodnej atmosferze, dzielili się z wybranką Williama osobistymi historiami, przemyśleniami oraz pomysłami na poszerzenie społeczności. Podczas przechadzki, pozostająca pod niemałym wrażeniem więzi powstałych w ojcowskiej wspólnocie Kate, znalazła trochę czasu, aby porozmawiać nie tylko z dorosłymi, ale i towarzyszącymi im dziećmi. 

„Uwielbiam Twoje rajstopy w paski” – miała powiedzieć 3-letniej Mayi Sanmuganathan, dodając: „Powinnam była założyć swoje”.

Zamiast pasiastego dołu, księżna Walii postawiła jednak na prążkowaną górę. Arnos Grove odwiedziła w jesiennym mundurku każdej paryżanki. Sięgnęła po biało-granatowy sweter w stylu marinière, ciemne jeansy z prostymi nogawkami, luźną kurtkę w militarnym odcieniu khaki oraz swoje ulubione ponadczasowe sztyblety z oferty marki Reiss.

Fot. WPA Pool / Pool / Getty Images

Połączenie tak proste i klasyczne, że prawdopodobnie od dawna masz już w swojej szafie wszystko, co potrzebne do odtworzenia francuskiego looku Kate.