Od kilku miesięcy całe Hollywood plotkuje o "Once Upon A Time In Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino. Od początku zastanawiano się, która ze znanych aktorek otrzyma angaż i zagra Sharon Tate. Internauci najczęściej wskazywali Margot Robbie, ale na liście pojawiła się równieżJennifer Lawrence. Tej drugiej przeciwna była siostra Sharon, Debra Tate, która bez ogródek przyznała, że laureatka Oscara za rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia", nie jest na tyle ładna, żeby zagrać Sharon. Potem pojawiły się plotki, że Tarantino zamierza zatrudnić polskiego aktora, by ten wcielił się w Romana Polańskiego. W końcu potwierdzono, że kontrakt na "Once Upon A Time In Hollywood" podpisali już Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. A co z główną rolą kobiecą? Nadal nie potwierdzono, czy będzie to Robbie, ale wiadomo, że powstanie również drugi film o życiu Sharon Tate.

Sharon Tate - 10 rzeczy, których nie wiedzieliście o zmarłej gwieździe >>

Już wiemy, kogo zobaczymy na ekranie jako Sharon Tate. Będzie to Kate Bosworth! 35-letnia aktora znana z takich filmów jak "Błękitna fala", "Superman: Powrót", "Big Sur", czy "Nędzne sny" pojawi się w "Tate". Produkcję o życiu tragicznie zmarłej gwiazdy wyreżyseruje mąż Bosworth, a mianowicie Michael Polish ("Twin Falls Idaho", "Big Sur"). Za produkcję odpowiadać będzie wspomniana już Debra Tate. Podobno śmierć Sharon i sekta Mansona nie będą najistotniejszymi wątkami w tym projekcie. W trakcie kręcenia jest również psychologiczny horror "The Haunting of Sharon Tate", gdzie w Tate wcieli się... Hilary Duff. 

"Mam zaszczyt zagrać Sharon Tate w naszym kolejnym filmie 'TATE'"

"Once Upon A Time In Hollywood" Quentina Tarantino nawiązuje do kultowego westernu z 1968 roku o tytule "Pewnego razu na dzikim Zachodzie". Akcja filmu będzie rozgrywać się w 1969 roku w Los Angeles, a głównymi bohaterami będą Rick Dalton i Cliff Booth. Ten pierwszy był kiedyś gwiazdą westernu, za to drugi jest przyjaciel Daltona i kaskaderem. Sąsiadką Ricka jest słynna Sharon Tate, żona polskiego reżysera. Bohaterowie próbują odnaleźć się w epoce hipisów, która tak bardzo różni się od starego Hollywood.

 

 

Post udostępniony przez Kate Bosworth (@katebosworth) Mar 7, 2018 o 5:43 PST